MediaZapowiedzi TV

Nowe szaleństwa zabawnych hipopotamów w Boomerangu

Czas na kolejne przygody uroczych, niebieskich hipopotamów. Od 17 września widzowie Boomeranga będą mogli oglądać nowe odcinki drugiego sezonu serialu „The Happos Family” i podziwiać pomysłowe wyczyny zwariowanych zwierzaków, które nie przepuszczą żadnej okazji do świetnej zabawy.

Na antenę Boomeranga powraca zabawna rodzina hipopotamów. Szalone zwierzaki żyją w parku safari, a gdy tylko jego bramy zostają zamknięte dla odwiedzających, bohaterowie rezygnują z leniwego wylegiwania się w błocie i zaczynają realizować swoje marzenia. Tak zwariowanych pomysłów nie spodziewałby się po nich żaden z turystów.

W nowych odcinkach drugiego sezonu „The Happos Family” główni bohaterowie wezmą udział w zawodach Happo-Ball. Najbardziej wysportowany reprezentant hipopotamów po raz pierwszy trafi na równego sobie rywala. Jednak nie podda się i będzie walczył do ostatniej kropli potu. Kiedy indziej, kilkoro z członków rodzinki, w poszukiwaniu wyciszenia i chcąc poprawić swoją zwinność, zacznie dbać o formę na grupowych zajęciach z jogi.

Premiera nowych odcinków z „The Happos Family” już 17 września o godz. 13:50. Emisja od poniedziałku do niedzieli w Boomerangu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *