Nowe wydanie Newsweek Zdrowie we współpracy z serwisem Medonet

7 lipca br. ukaże się nowy numer Newsweek Zdrowie, który powstał we współpracy z Medonet.pl. To pierwsze wydanie magazynu przygotowane przez obie redakcje. W bieżącym wydaniu, obok autorskich materiałów opracowanych przez redakcję Newsweek Zdrowie, znajdziemy m.in. omówienie Narodowego Testu Zdrowia Polaków 2021, jedynego tak szerokiego i kompleksowego badania na temat zdrowia Polaków, przeprowadzonego już po raz drugi przez Medonet.

 

– Podejmujemy współpracę w ramach jednego Wydawcy i dajemy sobie to, co mamy najlepszego – wiedzę, którą budujemy we współpracy z naszymi ekspertami, najlepszymi specjalistami od zdrowia w kraju. Poszerzamy pole edukacji prozdrowotnej, która jest naszym nadrzędnym celem. Chcemy pokazać, że internet i prasa mogą się skutecznie uzupełniać, w dalszej perspektywie naszej współpracy pojawi się wspólna oferta sprzedażowa dla partnerów reklamowych. Razem docieramy do nowych Czytelników i mamy nadzieję łączyć ich tam, gdzie szukają przede wszystkim jakościowych, rzetelnych, sprawdzonych treści mówi Iwona Zabielska-Stadnik, redaktorka naczelna Newsweek Zdrowie.

Newsweek Zdrowie obok magazynów Psychologia, Psychologia Dziecka i Psychologia Nastolatka, stanowi część portfolio działu Newsweek Brand Extension w Ringier Axel Springer Polska.

– Newsweek Zdrowie i Medonet.pl łączą swoje siły. Chcemy dotrzeć do nowych odbiorców, a co za tym idzie – jeszcze mocniej wspierać walkę Polek i Polaków o dłuższe życie w lepszym zdrowiu. Nasza współpraca doskonale pokazuje, że znakomicie się uzupełniamy, a czytelnicy mogą na tym tylko skorzystaćdodaje redaktorka naczelna Medonet.pl dr Anna Zimny-Zając.

Medonet.pl jest największym serwisem zdrowotnym w Polsce. W czerwcu 2021 r. zajął pierwsze miejsce w kategoriach Zdrowie i Medycyna oraz Styl Życia w Polsce; odwiedziło go prawie 10 milionów internautów, a średni czas spędzony na serwisie wyniósł ponad 9 minut (dane: Mediapanel).

Kwartalnik Newsweek Zdrowie kosztuje 16,99 zł – można go nabyć w salonach prasowych lub księgarni internetowej Literia.pl, także w prenumeracie, albo czytać dzięki subskrypcjom Newsweek.pl i Mediaklub.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *