MediaPolsatZapowiedzi TV

Nowi bohaterowie w drugim sezonie „Zawsze warto”

Jakub Wesołowski i Beata Ścibakówna w obsadzie produkcji. W kogo się wcielają? Jak wpłyną na losy Doroty, Marty i Ady, które marzą o spokoju, stabilizacji i ukojeniu od ran, które zadało im życie w przeszłości? A może nowe postaci będą dobrymi duchami, które pojawią się w odpowiednim momencie? Nowy sezon nagrodzonego Telekamerą Tele Tygodnia serialu „Zawsze warto” od 4 marca w Telewizji POLSAT.

 

 

 

 

 

Gdy trzy główne bohaterki w końcu chwycą życie silnym uściskiem, zaczną je powoli kontrolować i stabilizować, na ich drodze pojawią się osoby, które obrócą wszystko o sto osiemdziesiąt stopni…

Jakub Wesołowski wciela się w rolę Kamila, męża Ady, który trzy lata temu zniknął bez śladu i zostawił ją z małym dzieckiem i długami. Jej syn trafił do rodziny zastępczej, a ona sama została call-girl. Kiedy w końcu uda się jej wyjść na prostą i zacząć budować wszystko od nowa, przeszłość wróci… W drzwiach stanie Kamil. Jak na jego powrót zareaguje Ada? Dlaczego przepadł bez słowa i co się z nim w tym czasie działo?

W życiu bohaterów uwielbianego przez widzów serialu „Zawsze warto” sporo namiesza również tajemnicza Sofia – w tej roli Beata Ścibakówna. To elegancka businesswoman, właścicielka agencji modelek Brillare Models. Na co dzień przebywa we Włoszech, ale interesy sprowadziły ją teraz do Polski. Nie skupi się jednak tylko na nich. Na oku będzie miała też pewnego mężczyznę… Kto będzie jej „wybrankiem”?

Nowe odcinki „Zawsze warto” od 4 marca w środę w Telewizji Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *