Nowość Czwórki – „Miłość na zakręcie” już od 19 sierpnia

Najnowszy serial Czwórki – „Miłość na zakręcie” – zadebiutuje na antenie stacji już 19 sierpnia. Obyczajowa produkcja emitowana będzie od poniedziałku do czwartku o godz. 20.00.

 

 

Obok pierwszoplanowej historii Jowity (Kamila Boruta), doktor mikrobiologii, która wprost ze świata nauki musi wejść w zupełnie obcą sobie, zdominowaną przez mężczyzn branżę motoryzacyjną, przejmując po zmarłym mężu prowadzenie centrum samochodowego, widzowie śledzić będą rozbudowane wątki całej galerii postaci.

Wśród nich znajdą się: właścicielka pobliskiego baru – Krysia (Wioletta Arlak), pełen ułańskiej fantazji i szalonych pomysłów ojciec głównej bohaterki – Wiktor (Karol Strasburger) i jej syn – Krystian (Jasper Sołtysiewicz), zakochany w córce nieuczciwego konkurenta Jowity – Andrzeja (Piotr Makarski), pasjonatka motoryzacji – Ewa (Aleksandra Szwed) czy mechanicy – Sebastian, Darek i Igor (Michał Hołub, Mateusz Wróblewski i Sebastian Dziubiel).

W serialu pojawi się również – niemal nieobecny w popularnych rodzimych produkcjach – stały wątek styku z tak odległą kulturą jak dalekowschodnia, oparty na postaci pochodzącego z Wietnamu sympatycznego księgowego firmy, Włodka (Andy Do) oraz – nierzadko komicznych – perypetiach związanych ze zderzeniem różnych tradycji, sposobów myślenia i przyzwyczajeń.

Głównym scenarzystą „Miłości na zakręcie” jest Magdalena Kuźnik-Czwojda a serial reżyserują Paweł Orwat i Marcin Szczerbic.

Serial produkuje Constantin Entertainment Polska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *