Nowości filmowe z Rakuten.tv przy zakupie telewizora Philips

Ruszyła promocja dla wszystkich, którzy planują w najbliższym czasie zakup telewizora Philips. Decydując się na urządzenie z wybranych serii, każdy klient otrzymuje voucher na pakiet filmów w serwisie VOD Rakuten.tv. To ciekawa propozycja dodatkowa dla osób chcących skorzystać z ofert specjalnych podczas nadchodzącego Black Friday. Promocja Philips trwa do 31 stycznia 2021 roku.

 

W najnowszej promocji marki Philips TV & Sound przy wyborze dowolnego modelu telewizora z systemem Android z rocznika 2019 i 2020 klienci otrzymają voucher na pakiet 10 filmów do wykorzystania w Rakuten.tv. Aby skorzystać z oferty, należy dokonać zakupu w jednym ze sklepów uczestniczących w promocji, a następnie zarejestrować paragon na stronie promocji www.philips.pl/rakutentv i odebrać kody do zrealizowania w serwisie. Wraz z nadchodzącymi promocjami na telewizory z okazji Black Friday jest to ciekawa propozycja dodatkowa dla konsumentów.

Wśród telewizorów biorących udział w promocji jest m.in. model Philips 8535, czyli następca cieszącej się dużym zainteresowaniem konsumentów serii Philips Performance oraz wszystkie telewizory OLED z systemem Android, w tym modele wyróżnione nagrodą EISA: Philips OLED805, który zwyciężył w kategorii Best Buy OLED oraz model Philips OLED+935 z system dźwięku od Bowers & Wilkins nagrodzony w kategorii Home Theatre TV.

Rakuten.tv to platforma VOD z filmami, serialami, dokumentami oraz kanałami informacyjnymi i sportowymi. W serwisie dostępny jest także dział z kinem familijnym. W Polsce platforma zadebiutowała w 2019 r. i sukcesywnie rozszerza swój repertuar. Na liście filmowych nowości dostępne są takie produkcje jak „Bohemian Rhapsody”, „Boże ciało”, „John Wick 3” czy „Joker”.

Oferta obowiązuje w wybranych sklepach do 31 stycznia 2021 roku.

Szczegóły na stronie: www.philips.pl/rakutentv

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *