Nowości i sprawdzone hity w wiosennej ramówce TTV!

Wiosną TTV zaprezentuje rzeczywistość, której bohaterami są zarówno charyzmatyczne osobowości, jak i zwykli ludzie w codziennych i niecodziennych sytuacjach. Wśród nowości „Najgorsze polskie tatuaże”, nie zabraknie również programów, które od lat cieszą się niesłabnącą sympatią widzów.

 

NAJGORSZE POLSKIE TATUAŻE

sobota, 22:00, od 20 lutego

Kiedyś ozdabiały, dziś szpecą, a może od początku były fatalnym błędem młodości? „Najgorsze polskie tatuaże” zrobione na imprezie czy w początkującym salonie symbolizowały coś ważnego. Teraz są tylko brzydkim wzorem albo niechcianym wspomnieniem i wymagają pilnej korekty. W każdym odcinku programu pojawi się czworo posiadaczy tatuaży, dla których „dziara” to dziś powód do wstydu.

Tym razem trafią jednak w ręce profesjonalnych tatuatorów. Wyzwania przykrycia „Najgorszych polskich tatuaży” podejmą się Sebastian „Junior”, Kaja, Tomek, Łukasz oraz Paweł. Każdy z nich ma swój indywidualny styl tatuowania – oldschool, graficzny realizm, dotwork. Doświadczenie zbierali latami, teraz stają oko w oko ze zmorą każdego artysty – fuszerką i niechcianymi ozdobami na ciele. Sztuką jest zrobić dobry tatuaż, ale jeszcze większą jest przykryć fatalny!

POLSKI ŚWIAT

środa, 20:05, od 17 lutego

A gdyby tak rzucić wszystko i zamieszkać w… No właśnie, gdzie? Lepiej żyje się na Filipinach czy w USA? Łatwiej prowadzić własny biznes w Gruzji czy Indonezji? Może prawdziwym rajem na ziemi jest jednak Tajlandia? Nowy program TTV pokazuje różne kraje z perspektywy Polaków, którzy żyją w nich na stałe.

Bohaterowie tej serii opowiedzą o tym, jak wygląda prawdziwe życie w przeróżnych państwach globu – dla większości znanych tylko jako destynacje na kilkutygodniowe urlopy. Obalą mity, opowiedzą o największych zaskoczeniach i rozczarowaniach, a także o niespodziewanych różnicach kulturowych.

DOWN THE ROAD 2

niedziela, 22:00, od 21 lutego

Na tę premierę czekało wielu widzów! Wspólna podróż Przemka Kossakowskiego oraz nowej grupy sześciu osób z zespołem Downa już wkrótce na antenie TTV! Tym razem bohaterowie „Down the road” przemierzą Chorwację i Grecję. Pierwszy sezon, który z entuzjazmem został przyjęty na polskim rynku, zmienił postrzeganie osób z zespołem Downa. W trakcie wyprawy bohaterowie skonfrontowali się z niesprawiedliwymi stereotypami i pokazali, że chcą żyć w pełnoprawny sposób.

Uczestnicy drugiej serii programu wyruszą w podróż życia z Przemkiem Kossakowskim, by nauczyć się nowych rzeczy oraz przełamać własne bariery z dala od domu i rodziców. W dwunastoodcinkowej serii widzowie poznają szóstkę nowych bohaterów – Paulinę Ochocką, Paulę Rakowską, Paulinę Pigan, Adama Wdówkę, Janka Skibę oraz Szymona Grzecha.

GOGGLEBOX. PRZED TELEWIZOREM 14

poniedziałek, 22:00, od 22 lutego

Niekwestionowany hit TTV od lat cieszący się ogromną popularnością wśród widzów. W nowym sezonie ponownie zaglądniemy do mieszkań naszych komentujących i sprawdzimy, co ich aktualnie w telewizji bawi, denerwuje, a co ekscytuje?

„Gogglebox. Przed telewizorem” to nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki. Zasady są proste – ma być szczerze, trafnie i bez owijania w bawełnę!

KRÓLOWE ŻYCIA 10

wt-pt, 22:05, od 16 lutego

Barwne życie bohaterów „Królowych życia” na dobre zagościło w ramówce TTV. Wiosną, w 10. już sezonie programu okazji do spotkań będzie więcej. Premierowe odcinki otrzymały specjalne pasmo i będą emitowane 4 dni w tygodniu – od wtorku do czwartku o godz. 22:05 jeden odcinek, a w piątek o tej samej porze aż dwa odcinki formatu!

Ich nie trzeba szerzej przedstawiać – Dagmara, Kasia i Iza, a od zeszłego sezonu również Sylwia, Ania, Damian oraz Leon prowadzą życie dalekie od przeciętności, czym u jednych wzbudzają sympatię i podziw, a u innych – krytykę i zazdrość. Jednak nawet ich szalone perypetie nie są wolne od trosk dnia codziennego. Mierzą się z problemami, z którymi boryka się każdy z nas. Kłopoty rodzinne i zawirowania w życiu zawodowym skutecznie potrafią wywrócić wszystko do góry nogami. Bohaterowie „Królowych Życia” już nie raz udowodnili, że w takich sytuacjach warto się nie poddawać.

IT’S MY LIFE! TO MOJE ŻYCIE 2

wt-śr, 22:30, od 16 lutego

W krakowskiej kamienicy znowu zrobi się tłoczno! Nowi uczestnicy drugiej serii trafią pod jeden dach, by poznać jak smakuje dorosłość w czasach pandemii. Bohaterów programu łączy jedno: chcą żyć na własny rachunek, według swojego scenariusza – bez kontroli, rad i instrukcji. W drugiej edycji programu, w krakowskiej kamienicy na nowych bohaterów czekać będzie uczestnik poprzedniej serii – Mateusz, który zdecydował się zaryzykować i przez kilka miesięcy mieszkał sam.

Młodzi ludzie wchodzący w dorosłość i szukający swojego miejsca w życiu zmierzą się z nowymi dla siebie tematami. Jedni świeżo wyprowadzili się od rodziców, inni chcą poszukać pracy i zarobić pierwsze pieniądze. We wspólnym mieszkaniu będą dzielić ze sobą nie tylko kuchnię, łazienkę, ale też rachunki. Tylko od nich zależy, czy się dogadają i jak podzielą się kosztami oraz jaką decyzję podejmą po dwóch miesiącach wspólnego życia?

KANAPOWCY 3

wtorek, 22:00, od 6 kwietnia

W pułapkę lenistwa i skłonności do niezdrowego odżywania wpaść łatwo, jednak wyjście z niej to nie lada wyczyn. Doskonale wiedzą o tym bohaterowie trzeciej już serii „Kanapowców”, którzy pod opieką trenera Krzysztofa Ferenca powalczą o swoje zdrowie, formę i nowy styl życia. Tym razem z szansy spróbują skorzystać panowie ze stolicy! Pierwsze dwa sezony programu udowodniły, że o ile każda droga do wymarzonej sylwetki jest kręta i wyboista, to od osiągnięcia celu dzielą nas jedynie własne ograniczenia.

Nowi uczestnicy programu, mieszkający w Warszawie, zdecydowali się na udział w programie, bo przez swoje sylwetki nabawili się kompleksów. Nadwaga, z którą walczą od lat to nie tylko kilka dodatkowych kilogramów, a trudności w wykonywaniu codziennych czynności, nie wspominając o wyjściu na basen z dziećmi czy rozebraniu się przed partnerką. Miesiące treningów i drastyczna zmiana diety brzmią groźnie, ale czy poważniejsza dla zdrowia i życia nie jest otyłość? Kuba, Piotr, Sebastian, Patryk oraz Kamil podejmą to wyzwanie!

DEFACTO 12

niedziela, 9:15, od 28 lutego

Jan Pirowski zaprasza na 12. sezon „DeFacto”! Nasz popularnonaukowy program wraca z porcją nowych tematów i zagadnień, a część z tych informacji dostaniemy prosto z pierwszej ręki – w ramach programu cyklicznie będziemy się również spotykać z młodymi podróżnikami! W programie widzowie znajdą odpowiedzi na nurtujące ich pytania – między innymi takie, czy śmieci z kosmosu mogą nam spaść na głowę, albo czy należy bać się cyborgów? Przyjrzymy się najnowszym osiągnięciom naukowym, poznamy nowinki technologiczne i zajrzymy do świata przyrody, fizyki i medycyny.

Dowiemy się, między innymi, dlaczego niektóre kobiety postanawiają zjeść swoje łożysko oraz co kryje w sobie męska broda? Wiosenną nowością w programie będzie pojawienie się pary podróżników i vlogerów – Oli i Borysa, którzy od lat prowadzą kanał „Planeta Abstrakcja”. Wspólnie z nimi zajrzymy do nielegalnej kopalni złota w Peru, obejrzymy jak z perspektywy mieszkańców Gujany Francuskiej wygląda start rakiety kosmicznej, a w Afganistanie wraz z lokalnymi studentami pójdziemy na nocną imprezę!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *