Nowości programowe na kanale TVR

Choć lato się kończy, na kanale TVR przedłużamy wakacje! A to za sprawą nowego programu „Luksusowe podróże”, który opowiada o najbardziej kosztownych wyprawach, ukazując przy tym najciekawsze zakątki naszej planety. Widzowie będą mogli zobaczyć podróże na najwyższym światowym poziomie, w najlepszych standardach bez wychodzenia z domu.

 

 

Na antenie kanału zagościła też propozycja dla fanów mocnych wrażeń. „Z adrenaliną na etacie” Jest to program, w którym widzowie będą mogli przekonać się, jak ludzie podejmujący ciekawe i niebezpieczne zawody wykonują swoją pracę.  Program pozwoli przenieść się do świata śmiałków podejmujących najbardziej intrygującą pracę, wcielić w ich skórę i poznać kulisy codziennego życia w towarzystwie najbardziej ekstremalnych, a zarazem ekscytujących zawodów.

Kolejną nowością jest program „Smaki Afryki” –  seria niezapomnianych obrazów zaczerpniętych z niesamowitych miejsc Afryki, których dopełnieniem jest poszukiwanie nowych smaków inspirowanych kulturą tamtejszych ludzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *