Nowości w telewizji WP

Pora na historie nie z tej ziemi! Szczególnie polecamy serię „Wiadomość z zaświatów”, w której Medium Rebeka Rosen łączy ludzi z ich zmarłymi bliskimi.

 

 

Pasmo „Nie z tego świata”, od 15.07, poniedziałek – piątek, godz. 16:00

Pora na historie nie z tej ziemi! Szczególnie polecamy serię „Wiadomość z zaświatów”, w której Medium Rebeka Rosen łączy ludzi z ich zmarłymi bliskimi. Daje im szansę na ponowne połączenie z bliskimi, którzy nie mieli okazji się pożegnać, bądź do tej pory żyli pytaniami bez odpowiedzi. W „Medium z taksówki” z kolei John zabiera niczego nie podejrzewających pasażerów w podróż swoją taksówką, a następnie zaskakuje ich swoją zdolnością do rozmowy z ich drogimi zmarłymi. Z siedzenia kierowcy przekazuje szczegółowe wiadomości, które są zadziwiające zarówno dla wierzących, jak i sceptyków. To zabawna, emocjonalna podróż pełna wrażeń, ale także refleksji.

Książe Harry i Meghan: Miłość wbrew regułom , 20.07,  sobota, godz. 22:00

Ta opowieść jest bez wątpienia niecodzienną historią o miłości. Książę Harry – zbuntowany, konsekwentnie widywany na okładkach tabloidów, z kolei Meghan – ambitna, szczera i rozwiedziona. Na pierwszy rzut oka nie wydaje się materiałem na księżniczkę. Ten film odsłania ich prawdziwą relację. Kiedy zaiskrzyło? Najważniejsze, że szybko zdobywają serca – swoje oraz publiczności.

Światowe kraksy, 2 sezon, od 7 lipca, niedziela, godz. 21:00

Gdyby nie nagrania z kamerek i monitoringu, nikt by nie uwierzył, że to wydarzyło się naprawdę. Jak jeżdżą kierowcy na co dzień? Przegląd najbardziej niesamowitych zdarzeń zarejestrowanych na drogach całego świata. Zapraszamy na premierową, drugą serię zaskakujących nagrań!

Top Gear, 16. sezon, od 14.07, niedziela, godz. 22:00

Szesnasty sezon kultowego programu motoryzacyjnego  wkracza na antenę Telewizji WP! I w tym sezonie prowadzący nie zawiodą nas jeśli chodzi o kolejne, niestandardowe testy pojazdów. Hammond w najnowszej wersji Porsche 911 ściga się z Garbusem… i nie jest pewien zwycięstwa. Jeremy testuje super-mocne hatchbacki, których i tak nie kupisz. Czym jeszcze zaskoczy nas ta niezawodna trójka?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *