MediaZapowiedzi TV

Nowości w wiosennej ramówce Red Carpet TV

„Kamera – akcja!“ i „Kulisy showbiznesu okiem Pauliny Drażby“ to dwie nowe pozycje, które pojawią się wiosną na antenie RED CARPET TV. Na początku marca do zespołu dołączyła dziennikarka i prezenterka telewizyjna Paulina Drażba.

 

 

 

 

„Kulisy showbiznesu okiem Pauliny Drażby” to cotygodniowy program lifestylowy podsumowujący i recenzujący wydarzenia, zjawiska i trendy polskiego i światowego showbiznesu. Skomentują je zaproszeni do studia eksperci, gwiazdy i dziennikarze.

„Kamera – Akcja!” to nowy autorski format, w którym goście Pauliny Drażby przybliżą widzom świat filmu i seriali. Sprawdzimy, co dzieje się na świecie i będziemy dyskutować o kinie z najlepszymi polskimi reżyserami, aktorami, scenarzystami, ludźmi filmu. Program „Kamera – akcja!“ pojawi się na antenie RED CARPET TV w kwietniu.

RED CARPET TV to jedyna stacja telewizyjna, która od jesieni pokazuje relacje na żywo z najważniejszych premier filmowych, teatralnych i innych ważnych wydarzeń kulturalnych. Wiosną ten format będzie kontynuowany i rozwijany.

Już w najbliższy czwartek, 5 marca od godz. 19:00 do 20:30 RED CARPET TV pokaże bezpośrednią relację z premiery najnowszego filmu Jana Komasy „Sala samobójców. Hejter“. Rozmowy z nominowanym do Oskara reżyserem i twórcami filmu: Agatą Kuleszą, Vanessą Alexander, Maciejem Musiałowskim czy Maciejem Stuhrem poprowadzą prezenterki stacji: Paulina Drażba i Daria Pacańska. Relację będzie można również oglądać na żywo na portalu YouTube, na kanale stacji.

12 marca na antenie RED CARPET TV będzie można zobaczyć relację z premiery polskiego horroru „W lesie dziś nie zaśnie nikt” w reżyserii Bartosza M Kowalskiego. Na dużym ekranie zobaczymy Julię Wieniawę, Wiktorię Gąsiewską, Piotra Cyrwusa czy Wojtka Mecwaldowskiego. Z twórcami filmu na czerwonym dywanie rozmawiać będą Paulina Drażba oraz Karolina Szymańska.

24 marca RED CARPET TV zapraszamy z kolei na polską premierę międzynarodowej produkcji w reżyserii Lecha Majewskiego – „Dolina Bogów”. Wezmą w niej udział gwiazdy światowego kina: Berenice Marlohe i John Rhys-Davies.

W wiosennej ramówce stacji kontynuowany jest cykl programów „Nie Zawsze Czerwony Dywan”, w którym artyści oraz gwiazdy popkultury odpowiadają szczerze na pytania dziennikarzy RED CARPET TV. Bohaterką najnowszego odcinka jest Paulina Smaszcz-Kurzajewska, która pokazuje nam swój prywatny i nowy zawodowy świat.

RED CARPET TV jest kanałem lifestyle’owym, który dostarcza widzom pełen pakiet aktualności ze świata showbiznesu, popkultury i sztuki w nowoczesnej, dynamicznej formie. Stacja dociera aktualnie do ponad 5 mln gospodarstw domowych w Polsce za pośrednictwem platformy satelitarnej NC (C+) – 189 oraz sieci Telewizji kablowej UPC, MULTIMEDIA, INEA, VECTRA, NETIA, TOYA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *