Nowy cykl Życie z efektem wow! i premierowe odcinki Z Archiwum X w Zoom TV

Dobrze mieszkać to znaczy dobrze żyć. Zoom TV proponuje nowy cykl pod wiele mówiącym tytułem Życie z efektem wow!, który wszystkich do tego przekona. Dokument Mój wymarzony dom udowodni, że szukanie nieruchomości może być prawdziwą przygodą, program Zamieszkaj w luksusie zaprezentuje najlepsze i najdroższe domy na świecie, z kolei Bajeczne życie milionerów przeniesie nas do pilnie strzeżonych rezydencji bogaczy.

 

 

 

Ponadto Zoom TV zaprasza na kolejne premierowe odcinki Z Archiwum X – jednego z najlepszych seriali kryminalnych w historii telewizji.

PREMIERA ZOOM TV

Mój wymarzony dom

dokument, Kanada 2010-2015

Program, w którym eksperci pomagają właścicielom domów w dwóch ważnych zadaniach: sprzedaży obecnej i kupnie nowej, lepszej nieruchomości, która stanie się wymarzonym gniazdkiem dla bohaterów programu.

Dwie ważne decyzje, podwójny stres i podwójne emocje – wszystko to sprawia, że szukanie domu staje się niezapomnianą przygodą.

poniedziałek – piątek / 12:20

sezon 1, odcinki 11-13
sezon 2, odcinki 1-2

PREMIERA ZOOM TV

Zamieszkaj w luksusie

dokument, Kanada 2015-2017

Program prezentuje najbardziej luksusowe domy i mieszkania na świecie. W każdym odcinku poznajemy parę, która korzystając z pomocy najlepszych agentów, zainwestuje w niesamowite lokum.

Po obejrzeniu czterech bardzo drogich nieruchomości para musi wskazać, który dom będzie dla nich idealny. W wyborze pomagają nie tylko doskonali agenci, ale także goście specjalni, m.in. brokerzy kredytów hipotecznych, prawnicy i deweloperzy.

poniedziałek – piątek / 14:10

PREMIERA ZOOM TV

Bajeczne życie milionerów

rozrywka, USA 2014

Czy rzeczywiście pierwszy milion najlepiej odziedziczyć lub ukraść? Co najbardziej przeszkadza, a co pomaga w dojściu do wielkiej fortuny? I czy są jakieś drogi na skróty? Serial dokumentalny Bajeczne życie milionerów jest odpowiedzią nie tylko na te pytania. Pokazuje także, jak wygląda codzienność tych, którzy nie muszą martwić się o pieniądze, gdyż mają ich miliony. Dosłownie.

W jakich domach mieszkają, jakimi autami jeżdżą, ile wydają na luksusowe przyjemności. To jedna z nielicznych okazji, aby zajrzeć do pilnie strzeżonych rezydencji i poznać tych, którzy zazwyczaj są niedostępni – najbogatszych ludzi świata.

poniedziałek – piątek / 15:05

PREMIERA ZOOM TV

Rankingi Hollywood

rozrywka, Francja 2015

Pamiętne epizody z historii kina i życia celebrytów ułożone w ranking w ekscytującym programie pełnym anegdot ekspertów, który rozśmieszy, wzruszy i przypomni najpiękniejsze, najbardziej bulwersujące lub najseksowniejsze momenty.

wtorek – piątek / 15:35

PREMIERA ZOOM TV

Z Archiwum X

sci-fi / thriller, USA / Kanada 1993-1995
producent wykonawczy i showrunner: Chris Carter
produkcja: Twentieth Century Fox Television / Fox Broadcasting Company
wyst.: David Duchovny, Gillian Anderson, Mitch Pileggi, William B. Davis, Robert Patrick, Tom Braidwood

Głównymi bohaterami Z Archiwum X są Fox Mulder i Dana Scully – agenci Wydziału X, specjalnej jednostki FBI, która zajmuje się niewyjaśnionymi sprawami. Muldera i Scully różni wszystko: on wierzy w zjawiska paranormalne i istnienie obcych, ona hołduje przede wszystkim wyjaśnieniom naukowym. Jednak przeciwieństwa się przyciągają.

Rozwiązując kolejne skomplikowane zagadki Mulder i Scully coraz lepiej się poznają, nabierają szacunku do własnych kompetencji, sposobu myślenia i metod śledczych.

poniedziałek – czwartek / 21:00

sezon 2, odcinki 21-24

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *