Nowy dekoder w Telewizji Światłowodowej

21 maja 2018 r. obyła się premiera nowego dekodera Telewizji Światłowodowej. eBOX Z123 to wyjątkowo mały, ale bardzo mocny i niezwykle funkcjonalny dekoder.
 

 
Podobnie jak jego poprzednik – wprowadza Telewidzów w świat inteligentnej telewizji – nagrywania, pauzowania, oglądania od początku, swobodnego wyszukiwania kontentu. W odróżnieniu od swojego poprzednika – jest dużo mniejszy, ma mocniejszy procesor i jest bardziej wytrzymały. Podłączając nowy eBOX Z123 Abonent zyskuje:

  • bardziej wydajny CPU
  • szybką pamięć DDR3
  • poszerzone API platformy
  • mniejszą obudowę: 107 mm (dł.) x 103 mm (szer.)  x 22 mm (wys.)
  • lepsze chłodzenie
  • nowoczesny, modny wygląd.

EVIO Polska to właściciel i dystrybutor marki Telewizja Światłowodowa kierowanej do operatorów telekomunikacyjnych oraz abonentów końcowych. Od ponad sześciu lat EVIO Polska jest partnerem technologicznym operatorów kablowych oraz ISP, którym dostarcza innowacyjne rozwiązania niezbędne do świadczenia usług TV cyfrowej. EVIO zapewnia operatorom bezinwestycyjne uruchomienie pełnej usługi TV cyfrowej bez angażowania środków w technologię i sprzęt, zapewniając Partnerom swobodę w budowaniu własnej oferty. Kompleksowa propozycja współpracy dla Partnerów EVIO obejmuje nie tylko najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne i dostęp do sygnału ponad 350 kanałów, ale także bardzo szerokie wsparcie marketingowe w ramach marki Telewizja Światłowodowa oraz zapewnienie aktywnych działań sprzedażowych, dzięki ogólnopolskiej sieci sprzedaży aktywnej EVIO. Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.evio.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *