Nowy „Doktor Who” na kanale BBC First

26 listopada na kanale BBC First odbędzie się premiera 11 sezonu kultowego serialu przygodowo-familijnego „Doktor Who”. Nowe odcinki będzie można oglądać w poniedziałki i wtorki o godz. 18:30 aż do 25 grudnia.

 

 

Nadchodzi nowa era dla „Doktora Who”! W nowym sezonie kultowego serialu science fiction pojawia się po raz pierwszy Jodie Whittaker jako trzynasty doktor w towarzystwie nowych, fascynujących postaci. Najnowszy sezon to najwyższej klasy rozrywka dla każdego. Bohaterowie udadzą się w podróż na odległe planety, do miejsca zamieszkiwanego przez wrogo usposobionych obcych oraz spotkają się ze znanymi postaciami historycznymi z odległej przeszłości. Nowy sezon zabierze widzów w podróż pełną niebezpieczeństw, ale także przyjaźni, lojalności i poczucia humoru.

W nowym sezonie obok Jodie Whittaker do obsady dołączy Bradley Walsh („Law and Order: UK”), Mandip Gill („Życie w Hollyoaks”) i Tosin Cole („Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy”, „Wersal: Prawo krwi”)

Przed oficjalną premierą na kanale BBC First odbędzie się ekskluzywny pokaz pierwszego odcinka podczas czwartej edycji Warsaw Comic Con 27 października o godz. 17:00. Pokaz odbędzie się na głównej scenie w Ptak Warsaw Expo, Al. Katowicka 62, Nadarzyn, wejście:  A16.

„Doktor Who”

Sezon 11 (10 x 60’)

Poniedziałki i wtorki o godz. 18:30 od 26 listopada, tylko na BBC First „Doktor Who” jest koprodukcją BBC Studios i BBC America

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *