Nowy „Doktora Who” już wkrótce na BBC First (wideo)

26 listopada na kanale BBC First odbędzie się premiera 11 sezonu kultowego serialu przygodowo-familijnego „Doktor Who”. Nowe przygody będzie można oglądać w poniedziałki i wtorki o godz. 18:30 aż do 25 grudnia.

 

 

Nadchodzi nowa era dla „Doktora Who”! W nowym sezonie kultowego serialu science fiction pojawia się po raz pierwszy Jodie Whittaker jako trzynasty doktor w towarzystwie nowych, fascynujących postaci. Najnowszy sezon to najwyższej klasy rozrywka dla każdego.

Bohaterowie udadzą się w podróż na odległe planety, do miejsca zamieszkiwanego przez wrogo usposobionych obcych oraz spotkają się ze znanymi postaciami historycznymi z odległej przeszłości. Nowy sezon zabierze widzów w podróż pełną niebezpieczeństw, ale także przyjaźni, lojalności i poczucia humoru.

W nowym sezonie obok Jodie Whittaker do obsady dołączy Bradley Walsh („Law and Order: UK”), Mandip Gill („Życie w Hollyoaks”) i Tosin Cole („Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy”, „Wersal: Prawo krwi”).

„Doktor Who” to ważny element brytyjskiej kultury masowej. Serial produkowany jest przez BBC od 1963 roku i ma status najdłużej emitowanego serialu science-fiction na świecie, za co został nawet nagrodzony nagrodą Guinessa. Jednocześnie jest laureatem ponad 100 innych nagród. Serial cieszy się także ogromnym powodzeniem na platformach społecznościowych – posiada aż 9 milionów fanów oraz 200 milinów wyświetleń opublikowanych materiałów wideo.

Przed oficjalną premierą na kanale BBC First odbył się ekskluzywny pokaz pierwszego odcinka podczas czwartej edycji Warsaw Comic Con.

 

 

Nowy sezon z Jodie Whittaker w roli trzynastego doktora od 26 listopada na BBC First

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *