PolecaneWP Pilot

Nowy kanał FAST „Patronite Podróże” na platformie Pilot WP

Na platformie Pilot WP pojawił się nowy kanał „Patronite Podróże”. To kanał FAST (Free Ad-Supported Television), czyli telewizji wspieranej reklamami, który oferuje oryginalne treści podróżnicze w zupełnie nowej formie.

 

„Patronite Podróże” to przede wszystkim prawdziwe relacje z podróży znanych internetowych twórców. Razem z nimi widzowie mogą zanurzyć się w autentyczne historie, poznawać różnorodne kultury, malownicze krajobrazy i fascynujących ludzi z całego świata. Kanał jest dostępny za darmo dla wszystkich użytkowników Pilota WP.

W rolę przewodników wcielili się: A chodźże na pole! (@Achodzzenapole), Jacek Ciszak (@JacekCiszak), Marian na Świecie (@Mariannaswiecie) oraz Jachtem przez Świat – SailOceans (@jachtemprzezswiat).

 Cieszę się, że mamy możliwość przybliżenia różnorodności świata widzom Pilota WP. Dziś niezwykle ważne jest budowanie swojego obrazu świata na wiarygodnych źródłach. Kanał Patronite Podróże pozwala odwiedzić i poznać kulturę najodleglejszych regionów niezależnie od okoliczności. Uruchomienie kanału było dużym przedsięwzięciem, ale radość z dzielenia się wiedzą o świecie i poczucie misji wynikające z edukacji przez rozrywkę, zdecydowanie wynagradzają włożoną pracę. Można powiedzieć, że otwieramy wirtualne drzwi na świat! – mówi Marcin Modzelewski, twórca kanału „Marian na Świecie”.

Nowy kanał to przykład innowacyjnej współpracy między serwisem Patronite a Pilotem WP, który pozwala na wyeksponowanie autentycznych treści i unikatowych historii.

Kanały FAST, takie jak „Patronite Podróże”, to jeden z kierunków rozwoju platformy Pilot WP. To przyszłość telewizji online, która łączy dostępność z ciekawymi treściami. Ponadto, Pilot WP już wcześniej wprowadził na rynek swój pierwszy kanał FAST – Kabaret TV, który również dostępny jest za darmo i wykorzystuje technologię Dynamic Ad Insertion (DAI), do generowania dochodów poprzez reklamy.

Patronite to platforma crowdfundingowa, która umożliwia artystom, twórcom treści i innym kreatywnym osobom, pozyskiwanie wsparcia finansowego od swoich fanów, czyli patronów. To narzędzie, które umożliwia twórcom rozwijanie swojej działalności, tworzenie treści, projektów artystycznych czy innych przedsięwzięć dzięki środkom przekazywanym przez społeczność.

Pilot WP to najpopularniejsza w Polsce platforma do odbioru tradycyjnej telewizji w wersji online. Umożliwia oglądanie ponad 100 kanałów telewizyjnych, a także transmisji sportowych na żywo (2 Ligii piłki nożnej, Fogo Futsal Ekstraklasy, walki MMA). W ofercie Pilota WP dostępne są stacje ogólnotematyczne, informacyjne, filmowe, sportowe oraz dedykowane najmłodszym. Usługa jest dostępna poprzez stronę internetową, aplikacje na platformy Android, iOS, w przeglądarkach internetowych oraz z wykorzystaniem Chromecast i Airplay. Pilot WP posiada również aplikacje dedykowane na telewizory LG Smart TV, Samsung Smart TV, telewizory z systemem Vestel oraz na platformę Android TV. Przez ostatni rok do platformy dołączyło prawie milion nowych użytkowników.

foto. Wirtualna Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *