Nowy, kompaktowy głośnik Sony w formie listwy firmy

Firma Sony ogłosiła wprowadzenie do oferty niewielkiego, 2.1-kanałowego głośnika w formie listwy. Stylistyka nowego modelu HT-SF200 harmonizuje z umeblowaniem każdego pokoju, a emitowany dźwięk tworzy wrażenie przebywania w kinie. Po włączeniu filmu lub programu telewizyjnego wyraźnie słychać wszystkie dialogi, a wbudowany subwoofer reprodukuje dźwięki o niskiej rozdzielczości.

  • Głęboki bas i rozległa strefa efektu przestrzennego z niewielkiego głośnika w formie listwy z wbudowanym subwooferem i technologią S-Force PRO Front Surround
  • Dwie wersje kolorystyczne umożliwiające dobór modelu do wystroju wnętrza

Smukłe, stylowo wyglądające urządzenie jest wyposażone w dekoder Dolby Digital i zapewnia niezrównane brzmienie w domowym salonie. Dzięki technologii S-Force PRO Front Surround słuchaczom wydaje się, że dźwięk dobiega z wielu otaczających ich głośników — mimo że w rzeczywistości jego źródłem jest nieduża listwa głośnikowa, eliminująca z pokoju plątaninę kabli.
Łatwe podłączanie
Głośnik SF200 można w prosty i dyskretny sposób podłączyć do telewizora — przez łącze HDMI ARC, łącze optyczne lub Bluetooth®[1]. Technologia Bluetooth® umożliwia ponadto nawiązywanie łączności bezprzewodowej z innymi urządzeniami typu „smart”. Wejście USB pozwala błyskawicznie podłączyć pamięć USB i odtworzyć z niej żądany utwór.
Doskonałe dopasowanie
Nowy głośnik stanowi zintegrowane, stylowe rozwiązanie tworzące harmonijną całość z wystrojem domowego wnętrza bez szkody dla jakości dźwięku. Znakomicie sprawdza się w ograniczonej przestrzeni. Można go umieścić na półce lub na stoliku, z przodu lub z boku telewizora. Dzięki wykorzystaniu różnych materiałów, takich jak skóra ekologiczna na górze i bokach, urządzenie doskonale wpisuje się w styl pomieszczenia i gust użytkownika. Nowy głośnik w formie listwy jest dostępny w dwóch kolorach: antracytowym (HT-SF200) i kremowobiałym (HT-SF201).
Modele HT-SF200 HT-SF201 trafią do sprzedaży na przełomie lutego i marca 2018 r.
[1] Łączność Bluetooth® można nawiązać z telewizorem BRAVIA® obsługującym profil Bluetooth® A2DP (Advanced Audio Distribution Profile).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *