Technologia - Promocje

Nowy rok, nowe Moto Mods i nowa edycja konkursu

Najlepsze pomysły mogą pochodzić z różnych źródeł i wie o tym zespół Lenovo Mobile Business Group. W ubiegłym roku marka Motorola współpracowała z deweloperami podczas tworzenia nowych modułów moto mods oferując dostęp do crowdfundingowej kampanii w serwisie Indiegogo, programu Accelerator gdzie zainteresowane zespoły otrzymały specjalne zestawy moto mod Developer Kit (MDK), by stworzyć swój własny moduł. Była to okazja do poznania wielu osób mających świetne pomysły na rozwój modułowego ekosystemu, na różnych etapach realizacji: od koncepcji po prototypy. Oto dwa z nich.
 

Lenovo Vital Moto Mod1
Teraz nasze zdrowie leży dosłownie w naszych rękach. Im więcej wiemy o własnym ciele, tym lepiej możemy o siebie zadbać. Nowy motom o po połączeniu ze smartfonem umożliwia dokładny pomiar pięciu najważniejszych parametrów życiowych. Moduł mierzy tętno, częstość oddechów, saturację krwi, temperaturę ciała oraz — po raz pierwszy — skurczowe i rozkurczowe ciśnienie krwi z palca.
Rozsuwana klawiatura Livermorium Moto Mod2
Klawiatura Livermorium Moto Mod — zdobywca nagrody głównej w konkursie Transform the Smartphone Challenge prowadzonym przez platformę Indiegogo to rozsuwana klawiatura QWERTY, która umożliwia przechylenie ekranu o 60 stopni i pisanie dłuższych tekstów wygodniej niż na ekranie dotykowym i przypomina o czasach, gdy smartfony były wyposażone w klawiatury. Powstanie tego modułu w ramach kampanii na Indiegogo w Accelerator Program jest dopiero początkiem i wskazuje sposób na wprowadzanie na rynek kolejnych innowacji.
Konkurs Transform the Smartphone Challenge3
W ubiegłym roku, we współpracy z globalną platformą crowdfundingową Indiegogo, wspierającą pomysłowych przedsiębiorców, odbyła się pierwsza edycja konkursu Transform the Smartphone Challenge. Celem akcji była pomoc w realizacji własnych pomysłów na nowe moduły moto mods i wprowadzaniu ich na rynek. Spośród setek pisemnych zgłoszeń wybrano grupę deweloperów, z którymi firma nawiązała ścisłą współpracę nad prototypami.
W tym roku współpraca będzie kontynuowana, by twórcy z całego świata mogli nadal realizować swoje pomysły i korzystać z otwartego i równego dostępu do ekosystemu moto mods. Nabór nowych pomysłów już się rozpoczął i potrwa do 6 lutego. W tym czasie kreatywni twórcy mogą przesyłać pomysły i ubiegać się o smartfon moto z wraz z zestawem moto mods Development Kit (MDK), a także wsparcie ze strony Indiegogo w prowadzeniu udanej kampanii crowdfundingowej. Zdobywcy głównej nagrody otrzymają szansę na zaprezentowanie swoich projektów w siedzibie firmy w Chicago, gdzie spotkają się z zespołem rozwijającym akcesoria moto mods, aby znaleźć najlepszy sposób na wcielenie ich w życie.
moto z Market App
Zakup nowych modułów moto mods nigdy nie był łatwiejszy. Aby robić lepsze zdjęcia, grać w ulubione tytuły w dowolnym miejscu i czasie, czy błyszczeć na imprezach dzięki własnym playlistom, wystarczy otworzyć nową aplikację moto z Market App. Zbiera ona w jednym miejscu wszystkie moto mods, umożliwia łatwy zakup, a także zapewnia dostęp do lokalnej pomocy technicznej.
Dostępność i ceny
Aplikacja moto z Market App będzie dostępna w sklepie Google Play w krajach, w których jest dostępny jest smartfon moto z.
Szczegółowe informacje na temat dostępności i cen nowych modułów moto mods będą udostępniane wkrótce.
Urządzenie zostało zaprojektowane i jest produkowane przez/dla Motorola Mobility — podmiot w pełni zależny Lenovo.
MOTOROLA, stylizowane logo M, MOTO oraz rodzina znaków MOTO są znakami towarowymi firmy Motorola Trademark Holdings, LLC. © 2018 Motorola Mobility LLC. Wszelkie prawa zastrzeżone.
1 Akcesorium opracowane przez Vital we współpracy z Lenovo Health
2 Akcesorium opracowane przez Livermorium we współpracy z Motorolą
3 Obowiązuje regulamin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *