Nowy odcinek programu Ewy Drzyzgi „Raport Life”!

Interesujesz się odkryciami w dziedzinie medycyny? Chcesz na własne oczy zobaczyć rewolucyjne operacje? Pragniesz dowiedzieć się więcej o zaskakujących sposobach walki z chorobami? Ambasadorka kanału Discovery Life, Ewa Drzyzga powraca z nowym odcinkiem programu „Raport Life”! Premiera już 5 lipca o godz. 14:20.

 

 

Każdy odcinek programu „Raport Life” to kilkanaście gorących newsów i felietonów na temat różnych zagadnień zdrowotnych. Dodatkowo, w formacie tym, naukowcy i lekarze prezentują najnowsze sposoby walki z chorobami. Dzięki unikatowej serii widzowie poznają polskich i światowych specjalistów oraz ich skuteczne metody przeciwdziałania zdrowotnym problemom. Cykl prowadzi ambasadorka kanału Discovery Life – Ewa Drzyzga.

W najnowszym odcinku „Raportu Life” zapoznamy się z wyjątkową metodą terapeutyczną: z biomechaniczną stymulacją mięśni, która przez długi czas zarezerwowana była dla sportowców wyczynowych, a dziś może służyć każdemu. Metoda ta ma właściwości lecznicze: poprawia nastrój, kondycję skóry, likwiduje szumy uszne, a nawet przynosi ulgę w cieśni nadgarstka. Oprócz tego poruszymy temat szczepień na odkleszczowe zapalenie mózgu oraz pokażemy nowe technologie do filtrowania wody. Dzięki nim możemy mieć pewność co do jakości wody którą pijemy i ograniczyć liczbę zużywanego plastiku.

Premiera w Discovery Life: 5 lipca o godz. 14:20

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *