Nowy Pakiet Sport i nowy cennik opłat za korzystanie z sieci Telewizji Kablowej S. M. „Północ”

Sieci Telewizji Kablowej S. M. „Północ”, informuje, że od dnia 1 marca 2019 r. do naszej oferty Cyfrowej TVK zostanie wprowadzony nowy Pakiet Sport. W Pakiecie tym będzie dostępnych, w momencie jego uruchomienia, 6 programów w jakości HD.

 

Są to:

– Eleven Sports 1 HD
– Eleven Sports 2 HD
– Eleven Sports 3 HD
– Sportklub HD
– Fightklub HD
– Extreme Sports Channel HD

Program Eleven Sports 4 HD będzie dołączony do Pakietu Startowego Cyfrowej TVK. Z uwagi na powyższe od dnia 1.03.2019 r. musi ulec zmianie stały Cennik opłat za korzystanie z sieci Telewizji Kablowej S. M. „Północ”.

W Cenniku Pakiet Sport ma cenę stałą w wysokości 24 zł. i dotyczyć będzie ona Abonentów, którzy zakupią go bez Promocji. W ramach planowanej od 1.03.2019 r.

Promocji Pakiet Sport będzie kosztował 17 zł. przy podpisaniu Umowy lub Aneksu na Pakiet Sport na minimum 12 miesięcy.

Planowany termin uruchomienia Pakietu Sport, to druga połowa lutego 2019 r. i będzie się to wiązać z szeregiem dodatkowych zmian w Cyfrowej TVK. Od momentu jego uruchomienia będziemy podpisywać z Abonentami Umowy i Aneksy na ten Pakiet.

Kolejną zmianą w cenniku jest aktualizacja nazwy Pakietów Canal+ na Canal+ Select i Canal+ Prestige, która wynika z tego, pod jaką nazwą sprzedaje Pakiety nadawca Canal+.

Jednocześnie w nowym Cenniku operator informuje o zaprzestaniu sprzedaży Pakietu Cyfrowy Analog. Abonentów tego Pakietu prosimy o przejście na Pakiet Startowy Cyfrowej TVK lub Pakiet B TVK DVB T.

Wprowadzenie Cennika nie wiąże się ze zmianą jakichkolwiek cen opłat za korzystanie z Telewizji Kablowej w Spółdzielni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *