Nowy program Małgorzaty Ohme pt. „Oczami matki”

We wtorek, 7 listopada o godz. 14.00 w Onecie rusza nowy program pt. „Oczami matki” – rozmowy Małgorzaty Ohme z matkami znanych osób ze świata mediów, sztuki, showbiznesu i sportu. Gościem pierwszego odcinka będzie mama Omeny Mensah, dziennikarki i prezenterki.

 

Program „Oczami matki” pokaże matkę, ważną osobę, która stoi za sukcesem swojego dziecka i która miała największy wpływ na to kim było, stawało się, a teraz kim jest.  Małgorzata Ohme, znana psycholog, psychoterapeutka oraz dziennikarka, zapyta swoje rozmówczynie jakimi były matkami, jak się rozwijały ich dzieci, o czym marzyły, jakie sprawiały problemy i jak one sobie z nimi radziły. Mamy opowiedzą o tym jak odkryły talent swoich dzieci oraz jak sukces ich dzieci zmienił (i czy zmienił?) ich życie.

– Za wszystkimi naszymi historiami kryją się historie naszych matek, bo to w ich historiach rozpoczęła się nasza własna. Zawsze uważałam, że za sukcesem człowieka stoi jego mama. Dlatego program „Oczami matki” jest podziękowaniem dla wszystkich mam – nie tylko dla tych wspaniałych matek, z którymi rozmawiam. Jest także podziękowaniem dla mojej mamy – mówi Małgorzata Ohme, autorka programu.

Program „Oczami matki” będzie realizowany w miejscach, które są ważne dla obojga – dla mamy i dla dziecka. Małgorzata Ohme odwiedzi ich domy, place zabaw, szkoły, boiska, parki – miejsca, które były kluczowe dla obudzenia talentu dziecka i które odegrały istotną rolą w jego rozwoju. Każda rozmowa zakończy się spotkaniem mamy i dziecka, podczas którego krótko powiedzą o swojej wzajemnej relacji.

Program składa się z 8 odcinków, w pierwszym odcinku wystąpi mama Omeny Mensah, w kolejnych: mama Barbary Kurdej-Szatan oraz Aleksandry i Magdaleny Popławskich.

„Oczami matki” będzie można oglądać także na VoD.pl oraz na YouTube i Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *