Internet & Gry

Nowy program Małgorzaty Ohme – #zostajewdomu z Onet

Nowy program Małgorzaty Ohme ruszy we wtorek 24 marca o godz. 12.30. Prowadząca za pomocą łączeń wideo ze swojego domu spotka się z psychologami, influencerami, nauczycielami i instruktorami, którzy odpowiedzą na pytania użytkowników. Program #zostajewdomu z Onet będzie można oglądać w Onecie na żywo od poniedziałku do piątku.

 

 

 

 

Program będzie realizowany z domu Małgorzaty Ohme, z zachowaniem niezbędnych zaleceń w związanych z bezpieczeństwem i zdrowiem gości i prowadzącej. Stałymi psychologami w programie będą: dr Maja Hermann, Maria Rotkiel, Dorota Minta, Katarzyna Kucewicz i Joanna Chmura. Wśród stałych gości będą: prof. Olaf Żylicz, aktor Wojciech Kalarus, pisarka Katarzyna Lengren oraz aktorka Joanna Koroniewska-Dowbor.

Goście redaktor naczelnej Onet Kobieta będą znajdować rozwiązanie na codzienne wyzwania związane z domową izolacją. W interakcjach będą odpowiadać na pytania i komentarze użytkowników przesyłane mailowo lub na Facebooku.

– Nie o to chodziło, gdy marzyliśmy o zatrzymaniu zegara. Trudno cieszyć się, gdy nie wiemy co nas czeka. Trudno się rozwijać, marzyć, śmiać. Tak, to prawda. Ale to jedno z najważniejszych zadań teraz. Nauczyć się w tym żyć i mimo wszystko popychać świat do przodumówi Małgorzata Ohme. Zapraszam Was codziennie do mojego programu #zostajewdomu z Onet. Będziemy uczyć się tego razem wraz z zaproszonymi psychologami i innymi ekspertami. Będziemy pracować nad nadzieją, będziemy szukać poczucia humoru w tunelu korona, będziemy zaglądać do naszych wnętrz, tak by się tego nie baćdodaje dziennikarka i psycholożka.

Program będzie podejmować bieżące problemy poruszane na forach. Komentarze, rozmowy przeprowadzane będą z psychologami, socjologami, gwiazdami i influencerami.

W kilkanaście dni wszystko się zmieniło. W tym programie podajemy dłoń tym, którzy nie wiedzą, jak pogodzić nowe obowiązki i stanęli przed wyzwaniami: braku możliwości spotkań towarzyskich i biznesowych, rodziców w roli nauczycieli, pracy w systemie home office, gdy cała rodzina jest w domu, jak wypełnić czas dzieciom, zadbać o kwestie zdrowia fizycznego i psychicznego tłumaczy Sabina Lipska, dyrektor video w Ringier Axel Springer Polska.

Program jest częścią akcji #zostajewdomu, którą wspierają redakcje Ringier Axel Springer Polska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *