Nowy program „Nic do zgłoszenia” na antenie Discovery Channel!

Jesień w Discovery Channel jest pełna nowości programowych! Już dziś (4 października) na antenie zadebiutuje kolejny, ekscytujący program – „Nic do zgłoszenia”, w którym widzowie poznają tajniki funkcjonowania Polskiej Służby Celno-Skarbowej.

 

 

 

 

 

Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej, czyli Służba Celno-Skarbowa, są stale obecni na polskich granicach, pilnując, by nielegalne i niebezpieczne towary nie trafiły do Polski czy innych krajów Unii Europejskiej. To właśnie oni rozpracowują grupy przemytników i wykrywają kontrabandy. Ich doświadczenie i spostrzegawczość sprawiają, że nie zaskakują ich już nawet najbardziej wyrafinowane próby przemytu narkotyków, papierosów, alkoholu, broni, walut czy gatunków zwierząt zagrożonych wyginięciem. W swojej pracy wykorzystują nowoczesne technologie, takie jak ogromne skanery RTG, a także korzystają z nieocenionej pomocy psów służbowych.

Uzbrojeni w ostrą broń funkcjonariusze operacyjni, razem z pracownikami Krajowej Administracji Skarbowej, uczestniczą w nalotach i egzekucjach komorniczych. Wspólnie rozpracowują również grupy przestępcze i tym samym udaremniają wielomilionowe oszustwa podatkowe. W programie „Nic do zgłoszenia” widzowie zobaczą z bliska, jak wyglądają kulisy pracy Funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej.

Pierwszy odcinek nowego programu „Nic do zgłoszenia” w piątek, 4 października o godzinie 22:00 tylko na antenie Discovery Channel!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *