Nowy program Wirtualnej Polski – "Kto nami rządzi?"

21 września rusza nowy program Wirtualnej Polski Kto nami rządzi? Gospodarzem programu będzie Łukasz Mężyk, a zobaczyć w nim będzie można polskich polityków w nieoczywistych sytuacjach.
 
Kto nami rządzi to format, który pozwoli widzom lepiej poznać ludzi, na których głosowali w wyborach. W swoich rozmowach  z politykami Mężyk nie będzie  unikał trudnych tematów.
– Start już w czwartek o 9, jednak Łukasz najpierw musiał zmierzyć się z Tomaszem Machałą(VP Editor-in-Chief WP) przed kamerą Wirtualnej Polskimówi Monika Szymborska, Dyrektor Programowy Informacji i Publicystyki Video&TV.Jedno obiecać możemy na pewno – nie będziemy słodzić gościom, dodała Szymborska.
Program będzie dostępny na żywo na stronie głównej Wirtualnej Polski oraz w serwisach WP Opinie i WP TV. Kto nami rządzi po raz pierwszy będzie można obejrzeć 21 września o godzinie 9.
Łukasz Mężyk to założyciel serwisu 300POLITYKA. Autor wywiadów z prezydentem, premier i prezesem PiS dla Polskiego Radia RDC i Radia Koszalin W grudniu 2016 zrezygnował z programu TVP Info, zarzucając stacji jednostronność. Do 2014 pracował w consultingu, jako 20-latek był asystentem Leszka Balcerowicza. Ma 4 psy.
Starcie Łukasz Mężyk vs Tomasz Machała :
http://wp.tv/i,mezyk-bedzie-slodzil-politykom-nowy-program-kto-nami-rzadzi-w-wirtualnej-polsce,mid,2008112,cid,2303843,klip.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *