Nowy program „Włoski salon piękności” na kanale TLC

Niebanalne, nieugięte, niezniszczalne – takie są kobiety z „Włoskiego salonu piękności”. Lexi Martone to utalentowana stylistka paznokci, której nowatorskie i dopracowane do perfekcji projekty zachwycają nawet najbardziej wymagające klientki. Wraz z siostrą Brią, matką Jennifer i ekscentryczną babcią „Foksy” prowadzi salon piękności Martone na Long Island. Jego sercem jest właśnie ta głośna, ekscentryczna włoska rodzina, która jak każda famiglia, ma swoje wzloty i upadki.

 

 

 

 

 

W salonie piękności Martone na Long Island wszystko ma nieprzeciętny charakter. Królują tam blichtr, przepych, szalone kolory i lakier do włosów oraz oczywiście niezwykła rodzina z wielkim temperamentem.

Lexi Martone to 25-letnia stylistka paznokci o ostrym języku i ekstrawaganckim stylu, współwłaścicielka rodzinnego biznesu i główna bohaterka nowego programu TLC pt. „Włoski salon piękności”. Jej awangardowy sposób zdobienia paznokci zachwycił już wielu celebrytów. Cieszy się również ogromną popularnością w mediach społecznościowych i u klientów salonu. A tych nie brakuje! Widzowie programu będą mogli zobaczyć jak na paznokciach powstają prawdziwe dzieła sztuki: postaci z bajek, gier czy komiksów. Artystka spełnia też bardziej ekscentryczne życzenia takie jak: grający boombox 3D na baterie czy szpony świecące w ciemności. Jedno jest pewne! Kreatywność Lexi nie zna granic.

Umiejętności Lexi to nie wszystko! Za sukcesem salonu Martone stoi cała głośna, charyzmatyczna i kochająca się rodzina, będąca wybuchową mieszanką różnych osobowości. Lexi, wraz z siostrą i ostrą Brią, wizażystką i współwłaścicielką biznesu, matką Jennifer i babcią „Foksy” prowadzą ten biznes od pokoleń, a jego tłem są rodzinne kłótnie, dramaty, nieporozumienia i tajemnice. Nawet głowa rodziny, Big Mike, od czasu do czasu pojawia się w tętniącym życiem salonie, aby upewnić się, że ukochanym kobietom niczego nie brakuje. Bohaterowie tej serii udowodnią, że więzy krwi trzymają mocniej niż supermocny lakier do włosów, a siłą każdego rodzinnego biznesu są jej członkowie, ze wszystkimi swoimi wadami. Widzowie zobaczą w programie prawdziwe, niewyreżyserowane sceny, autentyczne emocje i inspirujące przemiany. W tym salonie wszystko jest możliwe!

Premiera programu „Włoski salon piękności” w niedzielę, 8 grudnia o godz. 18:00 na antenie TLC

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *