BadaniaPlatforma Canal+Sport w TV

Nowy rekord sezonu – Świetna oglądalność hitu PKO BP Ekstraklasy w Canal+

W niedzielnym szlagierze PKO BP Ekstraklasy wicemistrz Polski, Raków Częstochowa pokonał obrońcę tytułu, Lecha Poznań 2:1 na jego własnym terenie. Mecz w CANAL+ PREMIUM, CANAL+ SPORT3 oraz serwisie CANAL+ online obejrzało łącznie blisko 350 tysięcy osób, co jest rekordem tego sezonu PKO BP Ekstraklasy.

 

Starcie w Poznaniu skomentowane w CANAL+ przez Adama Marchlińskiego i Grzegorza Mielcarskiego było najważniejszym punktem 15. kolejki. Jedyny reprezentant Polski w Lidze Konferencji UEFA nie sprostał drużynie trenera Marka Papszuna. Gole dla wicemistrzów Polski strzelali Patryk Kun i Fabian Piasecki, zaś dla „Kolejorza” trafił Michał Skóraś. Zwycięstwo lidera tabeli Ekstraklasy w hicie dała bramka na 2:1 w 93. minucie gry.

Jak informowaliśmy w październiku, na mocy nowej umowy licencyjnej CANAL+ będzie miał prawa do transmisji wszystkich meczów PKO BP Ekstraklasy (w tym co najmniej 100 w jakości 4K) na terenie Polski w sezonach 2023/24 – 2026/27. Czteroletni kontrakt zapewni CANAL+ prawo do pokazywania magazynów oraz skrótów w telewizji oraz w serwisie stramingowym CANAL+ online.

Transmisje wszystkich meczów PKO BP Ekstraklasy można wygodnie na sportowych antenach CANAL+, a także za pośrednictwem serwisu CANAL+ online (canalplus.com). Jest to propozycja dla wszystkich, którzy poszukują wygodnego dostępu do rozgrywek sportowych na żywo oraz bogatej oferty seriali, filmów i dokumentów na żądanie.

CANAL+ online dostępny jest w miesięcznym modelu subskrypcyjnym na urządzenia Android i iOS, telewizory Android TV, Apple TV, Samsung Smart TV, dekoderze CANAL+ BOX 4K oraz przez przeglądarkę internetową (canalplus.com).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *