Canal+ PolskaMediaSieci kabloweZapowiedzi TV

Nowy Rok i nowości w BIZNES24

Pozwólcie, że zacznę od nieco spóźnionych, ale szczerych życzeń – wszystkiego dobrego w Nowym Roku. Szczególnie dużo zdrowia. To życzenie nigdy nie było banalne, a dziś uświadamiamy sobie to bardziej, niż kiedykolwiek. – mówi Roman Młodkowski CEO.

 

 

W czasie, w którym mailowo się nie widzieliśmy, dokonaliśmy w BIZNES24 kilku ważnych zmian – m.in.

– uruchomiliśmy serwis informacyjny biznes24.pl,

– przeszliśmy do prezentowania danych indeksów i kursów spółek notowanych na GPW w czasie rzeczywistym (do lata 2021 były to dane opóźnione),

– a ostatnio uruchomiliśmy własny streaming internetowy (dostępny pod adresem biznes24.tv), dzięki któremu telewizję BIZNES24 można teraz zawsze mieć przy sobie.

W międzyczasie miłą niespodziankę uczynił nam też rynek, który wreszcie zaczął liczyć widzów oglądających telewizję nie tylko w domu – ale również poza nim. Dzięki temu w październiku okazało się, że telewizję BIZNES24 oglądało prawie 2 miliony osób (ponad dwukrotnie więcej, niż wskazywały pomiary robione wyłącznie w domach).

W 2022 roku nie zamierzamy zwalniać tempa rozwoju – a pierwszą zmianą jest fakt, że od poniedziałku wstajemy o pół godziny wcześniej – bo pół godziny wcześniej rozpoczynamy program BIZNES OD RANA. Marcin Dobrowolski (to ten młody człowiek na zdjęciu na samej górze maila 🙂 powita Państwa już o 8:00 i zostanie z Państwem do 10.30. Wszystko po to, żeby jeszcze przed wyjściem do biura (nawet, jeśli to biuro mieści się w sąsiednim pokoju) zdążyli się Państwo dowiedzieć jakie szanse i ryzyka może przynieść dla Państwa biznesu albo inwestycji nadchodzący dzień.

Wszystkiego dobrego i do zobaczenia!

Roman Młodkowski

CEO

 

 

BIZNES24 online – skąd się wziął i jak można go oglądać?

 

BIZNES24 online – skąd się wziął? Zaczęło się od tego, że widzowie i znajomi pytali nas – czy mogliby słuchać BIZNES24 w drodze do pracy, tak jak się słucha radia? I jak można oglądać BIZNES24 w biurze, jeśli nie mają tam telewizji? Odpowiedź była dość oczywista – streaming internetowy, który właśnie udostępniliśmy naszym widzom. Zapraszamy do odwiedzenia stronie https://biznes24.tv, na której mogą Państwo wykupić dostęp do streamingu.

Miesięczny dostęp do BIZNES24 online kosztuje 9,99 zł, dostęp roczny – 99,99 zł. Dostęp do streamingu można uzyskać na stronie https://biznes24.tv

BIZNES24 jest stacją biznesową – codziennie przekazujemy widzom informacje, które pomagają rozwijać swój biznes. Dlatego osobom prowadzącym działalność gospodarczą wystawiamy fakturę VAT na zakupiony streaming.

Streaming jest dostępny przez 24 godziny na dobę w trybie real-time. To oznacza, że widzowie mogą na ekranie swojego komputera, tabletu, albo telefonu oglądać wszystko to, co aktualnie widać również na ekranie telewizora. Łącznie z danymi giełdowymi – BIZNES24 jako jedyne medium w Polsce pokazuje bieżące notowania akcji z GPW, bez opóźniania danych o 15 minut.

 

Kanał BIZNES24 to jedyna w Polsce telewizja biznesowa. Stworzona przez Romana Młodkowskiego, jednego z najbardziej znanych i wiarygodnych dziennikarzy biznesowych w Polsce. Zespół BIZNES24, który tworzą zarówno dziennikarze biznesowi z doświadczeniem w m.in. TVN CNBC, TVN24, Polsat News, Radio TOK FM, Radio PiN, Gazecie Wyborczej, Parkiecie, Rzeczpospolitej i Pulsie Biznesu, jak i praktycy biznesu, na co dzień prowadzący własne firmy.

Program BIZNES24 nadawany jest przez siedem dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę. Składa się przede wszystkim z programów newsowych relacjonujących wszystkie istotne dla przedsiębiorców i inwestorów giełdowych wydarzenia, oraz magazynów poświęconych praktycznym aspektom prowadzenia biznesu.

Audycje BIZNES24 co miesiąc śledzi 1.9 mln unikalnych widzów, średni dzienny zasięg oscyluje wokół 90 tys. unikalnych widzów (dane z październik i listopad 2021, Nielsen Media Research i Gemius).

BIZNES24 nadaje od marca 2020 roku, a jej program można oglądać m.in. na platformie Canal+, Orange, w sieciach kablowych UPC, Toya, Vectra i in.

 

Jeden komentarz do “Nowy Rok i nowości w BIZNES24

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *