Platforma Canal+Sport w TV

Nowy Rok z nową serią w Fightklub

Od 5 stycznia Fightklub rusza z trzecim sezonem znanego i cenionego magazynu „One Warrior Series”, w którym Rich Franklin i jego ekipa przemierzać będą różne kraje Azji Południowo-Wschodniej oraz Australii w poszukiwaniu kolejnych gwiazd, mogących walczyć dla organizacji One Championship. Premierowe odcinki w każdy wtorek i niedzielę o godz. 22.00.

 

 

 

 

Trzecia seria programu będzie składała się z dwunastu półgodzinnych odcinków, a w każdym z nich znajdzie się miejsce na wizyty w treningowych salach, rozmowy z zawodnikami, którzy zyskali już angaż w One Championship w poprzednich edycjach „One Warrior Series”, ale również na rozrywkę i nieskrępowaną zabawę. Franklin odwiedzi tym razem m.in. Japonię, Tajlandię, Koreę Południową, Singapur i Australię, a w każdym z tych miejsc czeka go porcja niezwykłych doznań.

Gwiazdy, które tym razem staną na drodze gospodarza programu i odkryją przed nim zakamarki swojej duszy to m.in. Ryuto Sawada, Kimihiro Eto, Stamp Fairtex, Mark Abelardo, Rungrot Posi, Martin Nguyen i Theo Christakos

Jedna strona „One Warrior Series” to faktyczna walka i rywalizacja o angaż w jednej z największych i najbardziej prestiżowych organizacji MMA na świecie. Z drugiej producenci programu odkrywają jednak przed widzami inną twarz gwiazd światowych oktagonów. I tak np. Stamp Fairtex wyzwie Franklina na matematyczny pojedynek, Rungrot Posi zmierzy się z nim w rozgrywce paintballowej, a Hyun Jin Lee zaproponuje wyzwanie, w którym przegrany będzie musiał zjeść miskę najbardziej pikantnego koreańskiego makaronu.

Oczywiście nie byłoby misji bez nauki, a Franklin… uczy i bawi. W dwóch pierwszych odcinkach odwiedzi Fukushimę i przedstawi widzom unikalne starożytne sztuki walki m.in. sumo oraz sztukę obchodzenia się z samurajskim mieczem, a w Okinawie zaprezentuje tajniki tradycyjnego karate. Ważny odcinek serii nagrany został w Seulu, gdzie So Yul Kim opowiada o trudnym dzieciństwie, znęcaniu się nad nią fizycznie i o tym, jak sport pomógł jej uporać się z trudnymi doświadczeniami tamtych lat oraz w Sydney. W Australii z kolei Rich odwiedza Caitlin McEwen, która mimo problemów ze słuchem odnalazła swoją życiową pasję w sztukach walki i jest zdeterminowana, aby zostać mistrzynią świata. Z akcentów bardziej ukierunkowanych na rozgrywkę warto nadmienić, że w jednym z odcinków Franklin odwiedzą koreańską kawiarnię, w której poznaje popularne lokalne rozrywki, a w innych prezentuje m.in. atrakcje Singapore Wake Park, wyrusza na spływ kajakowy w Wollemi National Park, a na antypodach eksploruje pustynię w poszukiwaniu dzikiej przyrody.

One Warrior Series z premierowymi odcinkami już od 5 stycznia w każdą niedzielę i wtorek o godz. 22.00 wyłącznie w Fightklubie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *