Nowy serial dla miłośników trolli w teleTOON+

teleTOON+ to stacja, która posiada wyjątkową ofertę programową idealnie dopasowaną do dzieci w wieku szkolnym (W 4-12) AFF= 140! teleTOON+ śledzi sprawy i tematy interesujące młodych widzów i zapewnia rozrywkę na najwyższym poziomie, a już w styczniu zaprasza na premierowe spotkanie z Trollami, oraz na nowe odcinki znanej i lubianej Polly Pocket!

 

TROLLHUNTERSPREMIERA!

Kolejna produkcja od Dream Works dla miłośników trolli. W nowym serialu widzowie zobaczą zmagania nastolatka – Jima Lake’a Jr., na którego barkach spoczywają losy dwóch światów: ludzi i trolli.

Syn Króla Gałganów, Bulara, zabija jednego z Łowców Trolli ­– Kanjigara. Amulet Światłości Łowcy Trolli po śmierci właściciela wybiera nowego. Tym razem, ku zdziwieniu wszystkich Trolli, wybór pada po raz pierwszy na człowieka – Jima Lake’a, Jr. Podczas swoich przygód towarzyszą mu z początku Blinky, Aaarrrgghh! i Toby Domzalski, a później dołącza do nich również Claire Nuñez.

Emisja: od 14.01 pn-pt 13.15/20.30

POLLY POCKETNOWE ODCINKI

„Polly Pocket” to świetna zabawa, mnóstwo przygód oraz emocji. Tytułowa bohaterka razem z Shani, Lilą, Babcią Penelopą, Gwen oraz Nicolasem pokażą widzom, że świat w rozmiarze kieszonkowym może być znacznie ciekawszy od normalnego.

Jedenastoletnia Polly, jak każde dziecko, często powtarza, że jest za mała, aby robić to, na co ma ochotę. Pewnego dnia Polly Pocket otrzymuje w spadku od Babci Penelopy magiczny medalion, który pozwala jej skurczyć się do czterech cali. Dziewczyna stwierdza, że w kieszonkowym rozmiarze można się świetnie bawić! Serial udowadnia młodym widzom, że bycie małym nie musi być ograniczeniem, a największą siłą.

Emisja: od 21.01 pn-pt 8.50/14.35/17.55

Dane: NAM, 2018, AFF W4-12 vs A4-12, 6:00 – 20:59, Adex

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *