MediaZapowiedzi TV

Nowy serial paradokumentalny „Prawdziwe życie” w TVS

Zdrady, dramaty rodzinne, tajemnice i uzależnienia. „Prawdziwe życie” to serial paradokumentalny opowiadający historię zwykłych ludzi i ich problemów. W Telewizji TVS już od lutego!

 

Prawdziwe życie pisze najlepsze scenariusze. Każdego dnia zwykli ludzie padają ofiarami przestępstw, dramatów i konfliktów.

Każdy odcinek „Prawdziwego życia” to inna ludzka historia. Dzięki udziałowi psychologów, terapeutów oraz specjalistów z innych dziedzin możesz dowiedzieć się więcej o trudnych sytuacjach życiowych. Ponadto dowiesz się, jak sobie z nimi radzić. Chcesz przekonać się, jak wyglądają rozprawy na sali sądowej? A może szukasz odpowiedzi na to, jak poradzić sobie z kryzysem w związku małżeńskim? Pokazujemy, z czym mierzą się każdego dnia zwykli ludzie.

Edyta walczy z coraz szybciej postępującą chorobą alkoholową męża-prawnika, który nie chce dopuścić do siebie myśli o swoim problemie.

Inez po ślubie zaczęła odnosić się do męża z dystansem. Ten żąda rozwodu, jednak świeżo upieczona małżonka ani myśli o takim rozwiązaniu…

Maciek jest oskarżony o pobicie swojej szkolnej prześladowczyni. Chłopak nie przyznaje się do winy, jednak czy można mu uwierzyć? Ponadto w sprawę zamieszana jest siostra Maćka, która spędza ostatnio sporo czasu z prześladowczynią swojego brata…

Joanna i Krzysztof to dobrze usytuowana para. Gdy do ich związku wkrada się nuda, Joanna zatraca się w romansie ze swoim młodszym pracownikiem. Czy Krzysztof będzie w stanie jej to wybaczyć?

Prawdziwa historia policjanta, który z zimną krwią udusił własne dzieci, aby zemścić się na żonie, która chciała odejść do innego. Jak kochający ojciec i mąż mógł dopuścić się takiej zbrodni?

To tylko niektóre z historii, które możesz zobaczyć na antenie TVS już od lutego. Zmierz się na ekranie z problemami, których nie chciałbyś doświadczyć w prawdziwym życiu.

„Prawdziwe życie” w TVS – od poniedziałku do czwartku o 14:30

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *