Nowy sezon "Agent – Gwiazdy" w Hongkongu i na Bali

Do Azji wyruszyło 14 uczestników. Wśród nich jest jedna osoba, która będzie starała się pokrzyżować tę podróż – Agent. Wygra ten, kto dobrze wytypuje jego tożsamość. Im wcześniej to zrobi, tym większa będzie jego szansa na wygranie trzeciej edycji programu „Agent – Gwiazdy”.

W nowym sezonie widzowie zobaczą: Karolinę Ferenstein-Kraśko, Annę Lucińską, Ilonę Ostrowską, Annę „Whatannawears” Skurę, Maję Włoszczowską, Julię Wróblewską, Beniamina Andrzejewskiego, Ryszarda „Peja” Andrzejewskiego, Victora Borsuka, Tomasza Ciachorowskiego, Jana Kuronia, Michała Mikołajczaka, Macieja Myszkowskiego oraz Piotra Świerczewskiego.

Uczestnikom towarzyszyć będzie Kinga Rusin, która w każdym z 12 odcinków przydzieli im rozmaite zadania. Będą one wymagały nie tylko dużej sprawności fizycznej, ale także sprytu i inteligencji.

Spacer na wysokości ponad 300 metrów nad poziomem morza, konwersacje po chińsku na ulicach Hongkongu, poszukiwanie wskazówek pośród tysiąca oblicz Buddy czy odczytywanie kodu do sejfu w trakcie laserowego pokazu świateł to tylko niektóre z nich. Wytrawni gracze, którym uda się dotrzeć na rajską wyspę Bali, będą musieli zmierzyć się z duchami, oceanem, błotem, ulewnym deszczem czy własną pamięcią, która czasami okazuje się najbardziej zawodna. Lęk przed nieznanym, zaskakujące i nieoczywiste reguły gry oraz sojusze trwałe jak zamki na piasku to rzeczywistość, w której muszą odnaleźć się uczestnicy.

Każdy z nich powinien dorównać Agentowi sprytem, przebiegłością i inteligencją, by dotrwać do końca tej wyczerpującej fizycznie rozgrywki. Program rozpocznie się w miejskiej scenerii Hongkongu, a finał rozegra w sielskich krajobrazach Bali. Hongkong to miejsce niezwykłe. Trójwymiarowe, wielkie miasto-państwo, pełne kolorów oraz smaków, naszpikowane technologią i tradycją. Z kolei Bali to wyspa duchów, miłości, bogów i egzotycznych ceremonii, turystyczny raj oraz mekka poszukujących sensu życia.

Czternaścioro śmiałków w różnym wieku, z różnych środowisk, o odmiennych doświadczeniach życiowych odważyło się stanąć do walki o miano najlepszego stratega i gracza. Walki przeciwko jednej osobie – Agentowi, który na każdym etapie podróży będzie starał się utrudniać współtowarzyszom zadania. Czy uda mu się uśpić ich czujność? Jak daleko będzie musiał się posunąć, aby pokrzyżować plany uczestników? Która gwiazda wpadnie na jego trop? Zwycięzcą zostanie ten, kto najlepiej odnajdzie się w sieci intryg oraz zdobędzie największą wiedzę na temat Agenta.Wysokość nagrody będzie zależeć od tego, jak z wyznaczonymi celami poradzi sobie cała grupa i ile pieniędzy uzbiera.

PREMIERA „Agent – Gwiazdy” 21 lutego – ŚRODA 21:30

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *