MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

Nowy sezon Ameryka Express w TVN

„Ameryka Express” powraca! Nowa prowadząca i osiem całkowicie różnych par zupełnie nieświadomych co ich czeka! Swoich sił spróbują w Gwatemali i Kolumbii, gdzie zmierzą się z zadaniami i własnymi słabościami!

 

 

 

 

W wiosennym „Ameryka Express” sezonie w roli prowadzącej zobaczymy Darię Ładochę, zwyciężczynię drugiej edycji programu „Agent Gwiazdy”. Nikt jak ona nie zrozumie uczestników w chwilach ich zwątpienia, momentach triumfu i walce o wygraną. W wyścigu weźmie udział osiem niezwykłych par, które nigdy nie miałyby szansy spotkać się na co dzień. To będzie mieszanka wybuchowa! W programie zobaczymy: żonę Holywood, Iwonę Benjamin z mężem Reggiem, braci Grzegorza i Rafała CollinsówPawła Deląga z kompanem Dariuszem LipkąMałgorzatę Heretyk z ukochanym Ernestem MusiałemPatrycję Markowską z bratnią duszą, Żanetą Luberą, przyjaciółki Karolinę Pisarek i Martę Gajewską-KomorowskąGrażynę Wolszczak z synem Filipem Sikorą oraz kolegów: Marcina „Różala” Różalskiego z Bartoszem Fabińskim.

Wiosenny sezon odkryje przed uczestnikami położoną w Ameryce Środkowej Gwatemalę i leżącą w Ameryce Południowej Kolumbię. Warunki będą ekstremalne. Zmieniająca się pogoda, temperatury wahające się od 0 do +40 stopni, piekące słońce na zmianę z gwałtownymi ulewami. Okoliczności przyrody – majestatyczne wulkany, niedostępne dżungle, tropikalne wybrzeża Morza Karaibskiego – zaprą dech w piersiach! Zadania zaś przekroczą najśmielsze oczekiwania wszystkich. Uczestnicy będą musieli sprawdzić swoją wytrwałość, pływając po największym jeziorze Gwatemali, gotując na szczycie wulkanu czy próbując przysmaków Majów, niejadalnych dla Europejczyka. Odwiedzą miejsca wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO, chociaż zmęczenie sprawi, że nie zawsze to zauważą.

Gwatemala i Kolumbia od lat walczą z problemem przestępczości. Broń palna jest w niemal każdym domu. Ponad połowa kokainy wyprodukowanej na świecie pochodzi właśnie z Kolumbii, a tendencja jest rosnąca. W Gwatemali z kolei działa jedna z najbardziej okrutnych mafii, a znakiem rozpoznawczym jej członków jest wytatuowane całe ciało. Jeden z uczestników ma bardzo podobne tatuaże; czy będzie miał z tego powodu problemy? Jak będzie traktowany przez Gwatemalczyków?

Nie zabraknie niespodzianek i nowych elementów gry. Oprócz czarnej flagi pojawi się czerwona, która zatrzymuje parę na 10 minut. Dodatkowo została wprowadzona czarna koperta, która zwalnia jedną parę od eliminacji. Będzie się działo! Nie zabraknie zwrotów akcji, niespodziewanych odmian losu i wielu emocji! Zapraszamy do oglądania!

AMERYKA EXPRESS – ŚRODA, 21:30, OD 4 MARCAW TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *