Nowy sezon NHL tylko w TVP Sport

Wielki powrót rozgrywek NHL! Pierwsza transmisja ze spotkania Tampa Bay Lightning – Florida Panthers już w nocy z piątku na sobotę, o godzinie 1:30. Mecze najlepszej hokejowej ligi świata będzie można oglądać w TVP Sport, na stronie sport.tvp.pl oraz za pośrednictwem aplikacji mobilnej TVP Sport.

 

Sidney Crosby, Jewgienij Małkin, Pekka Rinne, Aleksander Owieczkin, Shea Weber i wielu innych wybitnych hokeistów będzie można oglądać na żywo w każdy piątek i sobotę tylko w TVP Sport. Wybór niektórych meczów do transmisji będzie należał do widzów. Mecze NHL skomentują: Jacek Laskowski, Grzegorz Mędrzejewski i Stanisław Snopek, a w roli ekspertów wystąpią: Mariusz Czerkawski, Patryk Rokicki, Adrian Kowal, Michał Ruszel i Piotr Chłystek.

Początek już w najbliższy piątek, 6 października. Będą to „derby Florydy”, czyli starcie Tampa Bay Lightning z Florida Panthers. Początek transmisji o godz. 1:30 w nocy. Wcześniej TVP Sport przypomni wydarzenia poprzedniego sezonu (godz. 0:00) oraz zaprezentuje skróty ze spotkań rozegranych w środę i czwartek (godz. 1:00). A już w sobotę, 7 października rewanż za ostatni finał – o godz. 1:00 w Pittsburghu Penguins podejmą Predators z Nashville!

National Hockey League istnieje od 1917 roku, zatem ma już 100 lat! Wiek temu do rozgrywek przystąpiły cztery kanadyjskie zespoły, w tym sezonie będzie rywalizować 31 drużyn z Kanady i USA, skupionych w czterech Dywizjach oraz dwóch Konferencjach. Debiutantami będą Golden Knights z Las Vegas. Tytułu bronią Pittsburgh Penguins, którzy w finale poprzedniego sezonu pokonali rewelacyjnych Nashville Predators 4:2.

Plan transmisji (TVP Sport, sport.tvp.pl, aplikacja mobilna TVP Sport) 

6.10 (piątek) Tampa Bay Lightning – Florida Panthers  godz. 1:30 na żywo

7.10 (sobota) Pittsburgh Penguins – Nashville Predators  godz. 1:00 na żywo

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *