MediaPlatforma Canal+Zapowiedzi TV

Nowy sezon „Pokochaj lub sprzedaj – Wielka Brytania” na Canal+ Domo i w Canal+ online

18 maja na antenie CANAL+ DOMO oraz w CANAL+ online widzowie będą mogli oglądać nowe odcinki programu o renowacji i sprzedaży nieruchomości „Pokochaj lub sprzedaj – Wielka Brytania”. Bohaterowie serii staną przed dylematem dotyczącym wyremontowania lub sprzedaży ich dotychczasowego domu. Jaką podejmą decyzję?

 

W każdym odcinku programu widzowie poznają rodzinę, której dom stracił swój dawny blask, stał się za mały w stosunku do potrzeb lub wymaga gruntownego remontu. Bohaterowie będą musieli wybrać czy wolą zainwestować w metamorfozę swojego lokum, czy może lepszym rozwiązaniem jest kupno nowej posiadłości.

W podjęciu decyzji pomoże im duet ekspertów – Kirstie Allsopp, specjalistka od renowacji i Phil Spencer ekspert rynku nieruchomości. Kirstie udowodni, że remont może zdziałać cuda, a Phil przekona niezdecydowanych, że zakup nowego domu to dobra inwestycja w przyszłość.

Czwarty sezon programu „Pokochaj lub sprzedaj – Wielka Brytania” od wtorku 18 maja o godzinie 21:00 na kanale CANAL+ DOMO oraz tuż po emisji odcinka w CANAL+ online

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *