Technologia - Promocje

Nowy sezon polskiego serialu HBO „Wataha” w Samsung Smart TV

Drugi sezon wyczekiwanego serialu HBO „Wataha” powraca po trzech latach przerwy i ponownie przeniesie widzów w magiczne Bieszczady, które tym razem okażą się jeszcze bardziej mroczne. Prokurator Iga Dobosz poprowadzi śledztwo ws. makabrycznej zbrodni. W każdą niedzielę, począwszy od 15 października, będziemy mogli śledzić postępy w sprawie, a także napawać się pięknem polskich gór. Użytkownicy, którzy od połowy lipca kupili telewizory Samsung QLED TV, aktywując ofertę Elite Smart Pack, obejrzą serial bez dodatkowych opłat*.

 

Pierwszy sezon serialu HBO „Wataha” okazał się prawdziwym hitem i pobił rekord oglądalności. Wyprodukowany w Polsce serial był emitowany w ponad dwudziestu krajach, w tym Europie Środkowej czy Wielkiej Brytanii. Akcja pierwszego sezonu „Watahy” dzieje się w środowisku strażników granicznych w magicznych i zarazem niebezpiecznych Bieszczadach. W drugim sezonie powracają znani widzom bohaterowie, bogatsi o nowe przeżycia i doświadczenia. Prokurator Iga Dobosz (Aleksandra Popławska) powraca w Bieszczady, by poprowadzić śledztwo w sprawie makabrycznej zbrodni. Z kolei Wiktor Rebrow (Leszek Lichota), ścigany przez wymiar sprawiedliwości, ukrywa się bieszczadzkich lasach. Markowski wciąż dowodzi oddziałem straży granicznej i może liczyć na oddanie swoich ludzi. Fani serialu będą zachwyceni nie tylko wciągającą historią, lecz także pięknymi, zapierającymi dech w piersiach zimowymi pejzażami.

Widzowie, którzy zdecydowali się na zakup telewizora z linii QLED TV, otrzymali w prezencie Elite Smart Pack. Jest to najbogatszy z pakietów, w ramach którego zyskują m.in. bezpłatny trzymiesięczny dostęp do aplikacji HBO GO w Smart TV. Premiera drugiego sezonu „Watahy” to idealny moment, aby aktywować usługę.

QLED TV to nowa seria telewizorów Samsung, dzięki której oglądanie dopracowanych w szczegółach wnętrz oraz górskich zimowych krajobrazów będzie niesamowitym i rzeczywistym przeżyciem. Dzięki technologii Quantum Dot, telewizory zapewniają 100% natężenia koloru, niezależnie od poziomu jasności obrazu. Z kolei HDR 1500 pozwoli dostrzec najdrobniejsze szczegóły mrocznych scen.

*Promocja trwa od 17 lipca do 31 grudnia 2017 roku lub do wyczerpania puli kodów. Aby skorzystać z promocji należy odwiedzić stronę www.smartpack.samsung.pl, zapoznać się z regulaminem i zarejestrować nowy zakup a następnie aktywować kod otrzymany mailem, postępując zgodnie z instrukcjami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *