MediaZapowiedzi TV

Nowy sezon programu satyrycznego Johna Olivera w HBO GO i w HBO3 (wideo)

Najnowszy, piąty sezon autorskiego programu satyrycznego Johna Olivera – uwielbianego przez widzów komentatora rzeczywistości, już od dzisiaj w HBO GO i w HBO3. Premiery kolejnych odcinków Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem będą odbywały się w każdy piątek.

 

John Oliver, jedna z najzabawniejszych i bezkompromisowych osobowości telewizyjnych, w programie Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem prezentuje swój własny punkt widzenia na wiele społecznych, politycznych i egzystencjalnych kwestii. Oliver wcześniej pracował z Jonem Stewartem przy programie satyrycznym The Daily Show. W HBO prezentuje swój własny półgodzinny program, w którym podsumowuje wydarzenia ze świata polityki z ostatniego tygodnia. W kolejnym, piątym już sezonie swojego pełnego ironii i sarkazmu show, jak zawsze uraczy widzów sporą dawką nieprzeciętnego humoru.

Pierwszy odcinek piątego sezonu Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem dostępny jest od 23 lutego w serwisie HBO GO.

Premiera na antenie HBO3 odbędzie się również 23 lutego o godz. 21.00. Następne odcinki emitowane będą w każdy kolejny piątek o tej samej porze. Wszystkie sezony programu dostępne są w serwisie HBO GO.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *