Nowy sezon Speedway Grand Prix tylko w Canal+ Sport

ANLAS FIM Speedway Grand Prix w Pradze rozpocznie w piątek tegoroczny cykl Speedway Grand Prix, czyli indywidualnych mistrzostw świata na żużlu. W ostatnich dwóch sezonach mistrzem świata był Polak – Bartosz Zmarzlik. Oprócz niego w Pradze wystąpią także Maciej Janowski i Krzysztof Kasprzak. Transmisje z Pragi w piątek i sobotę w CANAL+ SPORT i CANAL+ online.

 

W sezonie 2021 w ramach cyklu zaplanowane jest jedenaście rund. Aż sześć z nich odbędzie się w Polsce – we Wrocławiu, Toruniu, oraz Lublinie (po dwie rundy). Walka o mistrzostwo rozpocznie się w stolicy Czech, gdzie zawody zostaną rozegrane w piątek i sobotę. W ubiegłorocznym Grand Prix Czech najlepszy był Bartosz Zmarzlik, który po szarży na ostatnim okrążeniu wyprzedził Taia Woffindena, wygrywając jednocześnie całe zawody.

W środowisku żużlowym mówi się, że ten kto wygra w Pradze, ten ma dużą szansę na wygranie tytułu indywidualnego mistrza świata. W piątek i sobotę o pełną pulę pojedzie trzech Polaków: Bartosz Zmarzlik, Maciej Janowski i Krzysztof Kasprzak. Na liście startowej nie zabraknie również innych gwiazd światowego speedwaya: Taia Woffindena, Jasona Doyle’a, Martina Vaculika czy Mateja Zagara.

Inauguracyjna runda nowego sezonu Speedway Grand Prix w Pradze będzie transmitowana na żywo w CANAL+ SPORT i CANAL+ online (canalplus.com) w piątek, 16 lipca od 18:30. Gospodarzem studia będzie Michał Łopaciński, a zawody skomentują Tomasz Dryła i Tomasz Bajerski. Drugą odsłonę czeskiego Grand Prix widzowie CANAL+ SPORT i CANAL+ online będą mogli obejrzeć w sobotę 17 lipca od 18:30. Studio ponownie poprowadzi Michał Łopaciński, a na stanowisku komentatorskim Tomaszowi Dryle towarzyszyć będzie Mirosław Jabłoński.

Transmisje Speedway Grand Prix w Pradze można wygodnie obejrzeć za pośrednictwem serwisu CANAL+ online (canalplus.com). Jest to propozycja dla wszystkich, którzy poszukują wygodnego dostępu do rozgrywek sportowych na żywo oraz bogatej oferty seriali, filmów i dokumentów na żądanie.

CANAL+ online dostępny jest w miesięcznym modelu subskrypcyjnym na urządzenia Android i iOS, telewizory Android TV, Apple TV, Samsung Smart TV, dekoderze CANAL+ BOX 4K oraz przez przeglądarkę internetową (canalplus.com).

PLAN TRANSMISJI SPEEDWAY GRAND PRIX W CANAL+

piątek, 16 lipca

18:30 ANLAS FIM Speedway Grand Prix Czech, runda 1, CANAL+ SPORT, CANAL+ online Studio: Michał Łopaciński; goście: Mirosław Jabłoński, Krzysztof Cegielski; reporter: Łukasz Benz; komentarz: Tomasz Dryła, Tomasz Bajerski

sobota, 17 lipca

18:30 ANLAS FIM Speedway Grand Prix Czech, runda 2, CANAL+ SPORT, CANAL+ online Studio: Michał Łopaciński; goście: Tomasz Bajerski, Krzysztof Cegielski; reporter: Łukasz Benz; komentarz: Tomasz Dryła, Mirosław Jabłoński

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *