Nowy smartfon Sony Xperia™ L4: wyświetlanie w formacie 21:9

Firma Sony powiększyła ofertę produktów ukierunkowanych na rozrywkę o nowy smartfon klasy podstawowej: Xperia L4.

 

 

 

 

  • Efektowny, 6,2-calowy wyświetlacz panoramiczny 21:9 ułatwiający przeglądanie Internetu i użycie wielu aplikacji
  • System aparatu z trzema obiektywami pozwalający uzyskać twórczy efekt bokeh
  • Akumulator o dużej pojemności (3580 mAh) przystosowany do szybkiego ładowania

Panoramiczny wyświetlacz 21:9: elegancki wygląd i większa wydajność

Smartfon Xperia L4 jest pierwszym modelem Sony z serii L wyposażonym w 6,2-calowy, panoramiczny wyświetlacz 21:9. Ekran o proporcjach 21:9 nadaje urządzeniu smukłość i doskonale leży w dłoni. Mieści się na nim więcej informacji, co ogranicza potrzebę przewijania. Użytkownik może ponadto używać dwóch aplikacji równocześnie, wyświetlając je w osobnych oknach o dogodnej wielkości. Kolejnym elementem ułatwiającym obsługę jest funkcja Boczny sensor, zapewniająca łatwy dostęp do ulubionych aplikacji.

Większe możliwości przy fotografowaniu

Smartfon Xperia L4 jest pierwszym produktem Sony z serii L wyposażonym w potrójny aparat z 13-megapikselowym głównym obiektywem, 5-megapikselowym obiektywem superszerokokątnym i 2‑megapikselowym aparatem do pomiaru głębi. Takie połączenie pozwala rozwijać w sobie twórcze zdolności i robić artystyczne zdjęcia o wysokiej jakości z pięknym efektem bokeh.

Dzięki dwóm obiektywom — szerokokątnemu i superszerokokątnemu — łatwiej jest w pełni utrwalić scenę przedstawiającą krajobraz, portret i wiele innych motywów.

Do zwiększenia twórczych możliwości aparatu przyczynia się wyświetlacz 21:9 oraz tryby filmowania i fotografowania w proporcjach 21:9.

Wewnętrzny akumulator na cały okres użytkowania

Wydajny akumulator 3580 mAh z funkcją szybkiego ładowania wystarczy nie tylko na dzień pełen obowiązków, ale i późniejsze przyjemności.

Funkcja adaptacyjnego ładowania zapobiega przeciążeniu ładowanego akumulatora i pomaga dłużej utrzymać go w dobrym stanie.

Dostępność

Sprzedaż smartfona Xperia L4 na wybranych rynkach rozpocznie się wiosną 2020 r. Urządzenie będzie dostępne w dwóch kolorach, czarnym i niebieskim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *