Nowy teleturniej „Moja klasa – Back to School” w TVP2

11 maja br. o godz. 18:30 TVP2 rozpocznie emisję nowego teleturnieju „Moja klasa – Back to School”, który ma pozwolić uczestnikom na sprawdzenie wiedzy zapamiętanej ze szkoły. Teleturniej emitowany będzie od poniedziałku do piątku, a poprowadzi go Maciej Kurzajewski.

 

 

W trakcie odcinka prowadzący połączy się online z uczestnikiem i jego rodziną i zada im pytania z zakresu wiedzy szkoły podstawowej i liceum. Do każdego pytania są cztery propozycje odpowiedzi. Uczestnicy, którzy prawidłowo rozwiążą zadanie otrzymują nagrody pieniężne, których wysokość zależy od tego, jak szybko to zrobią.

W trakcie ustalania odpowiedzi drużyna może się konsultować, wspierać pomocami naukowymi, a nawet ściągać. Jeśli drużyna ukończy liceum, może przystąpić do matury. To wielki finał teleturnieju, w którym trzeba poprawnie odpowiedzieć na pięć otwartych pytań. Osoby, które odpadną przed zdaniem matury, otrzymują kwotę gwarantowaną, która premiowała ostatnią prawidłową odpowiedź.

W teleturnieju może wziąć udział każdy, bez wychodzenia z domu. W tym celu należy wypełnić ankietę i wysłać filmik z prezentacją swojej osoby i członków drużyny na adres: bts@hugopolska.pl

Reżyserem teleturnieju jest Konrad Smuga od lat związany z Telewizją Polską, który wcześniej reżyserował, m.in.: „Postaw na milion”, „Europa da się lubić”, „Rolnik szuka żony” oraz „Konkurs Piosenki Eurowizji”.

„Moja klasa – Back to School” w poniedziałek 11 maja br. o godz. 18:30 TVP2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *