NTL Radomsko 1 grudnia zmieni się w TVC

We wtorek, 1 grudnia spółka Michał Winnicki Entertainment uruchomi nowy kanał TVC. Stacja zastąpi NTL Radomsko, które zniknie z rynku.

 

– Zmiany podyktowane są chęcią odcięcia się od dawnego wizerunku telewizji NTL Radomsko komentuje Michał Winnicki, szef MWE.

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji udzieliła koncesję na zmianę nazwy kanału kilka tygodni temu.

Wierzymy, że nowe otwarcie z nowoczesną oprawą graficzną oraz ofertą programową adresowaną do większego grona odbiorców z centralnej Polski, a nie tylko mieszkańców Radomska i okolic, spotka się z większym zainteresowaniem widzów. W dawnym formacie telewizja NTL Radomsko była nierentowna, a nas jako nadawcy komercyjnego interesuje przygotowanie ciekawego programu, który zyska oglądalność i da nam w efekcie zysk z reklam – komentuje Michał Winnicki.

Początkowo w ramówce TVC znajdą się najbardziej znane kabarety, w tym m.in. Kabaret Moralnego Niepokoju oraz Ani Mru-Mru oraz kultowe amerykańskie filmy i seriale. – Zwiększymy także ilość informacji i publicystyki lokalnej, która będzie tworzona przez redakcję w Bełchatowie. Natomiast dla mieszkańców Śląska, w tym w szczególności Częstochowy, zapewnimy sporo tak popularnych Śląskich Szlagierów – zapewnia Michał Winnicki.

Kanał TVC będzie dostępny w wersji HD w sieciach kablowych (w tym m.in. VECTRA, UPC Polska, Toya, Netia), a także w standardowej rozdzielczości na wybranych multipleksach naziemnej cyfrowej oraz w przekazie satelitarnym na platformach Cyfrowy Polsat, Canal+ i Orange TV.

Kanał jest w ofercie domu brokerskiego TVN Media.

2 thoughts on “NTL Radomsko 1 grudnia zmieni się w TVC

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *