Sport w TVWP Pilot

Obejrzyj multiligę eWinner 2. ligi w Pilot WP

Ostatnia kolejka rozgrywek eWinner 2. Ligi będzie dostępna w formie multiligi. Dzięki łączonej transmisji w Pilot WP będzie można zobaczyć najważniejsze fragmenty dziewięciu spotkań.

 

To wyjątkowa oferta dla sympatyków futbolu od platformy Pilot WP. Za jej pośrednictwem będzie można śledzić multiligę eWinner 2. ligi. Dzięki temu rozwiązaniu kibice nie przegapią najważniejszych fragmentów dziewięciu drugoligowych pojedynków rozgrywanych
w ramach ostatniej kolejki.

Mecze 34. kolejki eWinner 2. ligi zostały przewidziane na 4 czerwca (niedziela). Rywalizacja na wszystkich stadionach rozpocznie się o 18:00. Transmisja multiligi dostępna będzie w Pilot WP na kanale: https://pilot.wp.pl/tv/#2-liga-pilki-noznej-multiliga-34-kolejki.

Oprócz multiligi, na platformie Pilot WP dostępne będą pełne transmisje ze wszystkich spotkań. Kibice będą mogli zatem wybierać – albo skupią uwagę na wybranym meczu, albo będą śledzić najważniejsze wydarzenia na wszystkich obiektach dzięki transmisji łączonej.

Mecze 34. kolejki eWinner 2. ligi:

  • Garbarnia Kraków – Górnik Polkowice
  • Hutnik Kraków – Znicz Pruszków
  • Kotwica Kołobrzeg – Pogoń Siedlce
  • Olimpia Elbląg – GKS Jastrzębie
  • Polonia Warszawa – Motor Lublin
  • Radunia Stężyca – Stomil Olsztyn
  • Siarka Tarnobrzeg – Śląsk II Wrocław
  • Wisła Puławy – Lech II Poznań
  • Zagłębie II Lubin – KKS Kalisz

Sytuacja w tabeli eWinner 2. ligi przed 34. kolejką.

Kilka istotnych rozstrzygnięć, jeśli chodzi o eWinner 2. ligę 2022/2023, już znamy. Wiadomo, że rozgrywki na pewno zakończą się triumfem Polonii Warszawa. Ten zespół zapewnił sobie awans do pierwszej ligi. Spadku do niższej klasy rozgrywkowej nie unikną takie kluby jak Garbarnia Kraków, Siarka Tarnobrzeg i Śląsk II Wrocław.

Przypomnijmy, że drużyny z miejsc od trzeciego do szóstego nie zakończą sezonu po rozegraniu 34. kolejki. Te lokaty uprawniają bowiem do rywalizacji w barażach o awans.

Pilot WP będzie także transmitował mecze barażowe o awans do rozgrywek Fortuna 1. Ligi, które zostaną rozegrane w terminach:

I etap: 7 czerwca 2023 r. (środa) godz. 17.45 i 20.30.

II etap: 11 czerwca 2023 r. (niedziela) godz. 15.30.

Pilot WP to najpopularniejsza w Polsce platforma do odbioru tradycyjnej telewizji w wersji online. Umożliwia oglądanie ponad 100 kanałów telewizyjnych, a także transmisji sportowych na żywo (2 Ligii piłki nożnej, Fogo Futsal Ekstraklasy, walki MMA). W ofercie Pilota WP dostępne są stacje ogólnotematyczne, informacyjne, filmowe, sportowe oraz dedykowane najmłodszym. Usługa jest dostępna poprzez stronę internetową, aplikacje na platformy Android, iOS, w przeglądarkach internetowych oraz z wykorzystaniem Chromecast i Airplay. Pilot WP posiada również aplikacje dedykowane na telewizory LG Smart TV, Samsung Smart TV, telewizory z systemem Vestel oraz na platformę Android TV. Przez ostatni rok do platformy dołączyło prawie milion nowych użytkowników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *