MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

Obiad dla teściowej w „MasterChefie”!

Wszyscy wiemy, że odwiedziny teścia to wizyta, a teściowej to już wizytacja. Co podać na obiad na ten ważny dzień? Czy kucharze amatorzy poradzą sobie z tym pozornie prostym zadaniem i przygotują dania, którymi zawstydzą Magdę Gessler, Annę Starmach i Michela Morana?

 

 

 

 

 

W kolejnym odcinku najlepszego programu kulinarnego w Polsce będzie się działo! Kuchnię „MasterChefa” odwiedzi zdobywca trzech gwiazdek Michelina, chef Christopher Kostov. Pokaże on zawodnikom, jak przyrządza dwa ze swoich popisowych dań – kurczaka pieczonego w soli i w ziołach podanego z grzybami shimeji i shiitake z purée ziemniaczanym oraz ciasto mochi z kremem zabaione i z truskawkami. Następnie pod czujnym okiem mistrza kucharze amatorzy będą musieli odtworzyć jego przepisy. Czy uda im się gotować na poziomie zbliżonym do autorytetu prosto z pięknej Kalifornii?

To nie wszystko! W drugiej części odcinka uczestników czeka kolejne zadanie, którym będzie przygotowanie obiadu dla… teściowej! Jak wiadomo, często to najbliżsi są najsurowszymi krytykami naszych działań, dlatego konkurencja wcale nie będzie należała do najłatwiejszych. Na tym etapie rywalizacji nie ma już taryfy ulgowej. Na wykonanie trzydaniowego obiadu zawodnicy będą mieli tylko sześćdziesiąt minut! Wyjazd do Meksyku zbliża się wielkimi krokami!

Emisja 8 odcinka już w niedzielę 27 października o godz. 20:00 w TVN!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *