MediaTVPZapowiedzi TV

Od 2 grudnia w TVP1 siódmy sezon serialu „Blondynka”

Nowa odsłona serialu „Blondynka” to kontynuacja opowieści o młodej lekarce weterynarii Sylwii Kubus i mieszkańcach wsi Majaki. W roli tytułowej widzowie ponownie zobaczą Natalię Rybicką.

 

Wypadek Sylwii Kubus i tournee Dawida w szóstym sezonie, sprawiły, że ich związek dojrzeje do poważnych decyzji i zaczną poważnie myśleć o ślubie. Niespodziewanie w życiu Sylwii pojawi się jeszcze jeden mężczyzna, który wywoła spore zamieszanie…

W Majakach cały czas coś się dzieje. Doktor Fus i Jasiunia odzyskują dom, lecznicę i święty spokój. Ale czy zamieszkają w nim? Doktor tryska energią, optymizmem, w głowie ma mnóstwo pomysłów i inicjatyw. Jasiunia obawia się, że nie nadąży za małżonkiem. Wójtowi Traczykowi marzy się kariera wyższego szczebla, ale do swojej decyzji będzie musiał przekonać Oksanę. Czy to mu się uda?

Po romansowych wpadkach z podpułkownik Kaśką, Manej i Majka rozpoczynają nowy rozdział w życiu. Spróbują odbudować związek, w którym znajdzie się miejsce na zaufanie, miłość i szacunek. Jagna i Andrzej będą musieli się sprawdzić w roli świeżo upieczonych rodziców. Przed nimi nieprzespane noce, walka z kolkami i lęk przed chorobami. Tylko jedna para: Auguścik i Elvirka wiodą w Majakach spokojne życie. Ona spełnia się w salonie fryzjerskim, a „Michałek” stoi na straży naturalnych zasobów leśnych…

W siódmym sezonie pojawi się kilka nowych postaci. Życie Sylwii Kobus skomplikuje kapitan Drucki. Biznesmen Błażej Sikora będzie namawiał byłego wójta Marcela Traczyka do powrotu do polityki, a trzej koledzy ze studiów doktora Fusa, członkowie zespołu muzycznego „Bystra Woda”, który utworzyli w czasie studiów trochę namieszają w Majakach.

Reżyserem serialu „Blondynka” jest Mirosław Gronowski. Scenariusz piszą: Andrzej Mularczyk, Marek Ławrynowicz, Przemysław Nowakowski, Sławomir Łonisk. Pomysłodawcą serii był Andrzej Mularczyk. W serialu występują m.in. Natalia Rybicka, Grzegorz Małecki, Magdalena Schejbal, Krzysztof Gosztyła, Izabela Dąbrowska, Hanna Śleszyńska, Sławomir Pacek, Marcin Sztabiński, Lech Dybik i inni.

„Blondynka” TVP1, 2 grudnia (niedziela) godz. 20.15

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *