Internet & Gry - Reklama

Od dziś podcast Kuby Wojewódzkego i Piotra Kędzierskiego tylko w Onecie

14 marca o godz. 20:00 na stronie głównej Onetu zadebiutuje pierwszy odcinek podcastu „WojewódzkiKędzierski”. Prowadzący – Kuba Wojewódzki i Piotr Kędzierski – co tydzień będą rozmawiać z zaproszonymi do studia gośćmi. Premierowe odcinki będą dostępne w każdy poniedziałek w Onecie oraz od środy na pozostałych platformach podcastowych.

 

To kontynuacja popularnego podcastu, który Kuba Wojewódzki i Piotr Kędzierski prowadzili w radiu Newonce. Od dziś nowa seria jednego z najpopularniejszych podcastów w Polsce przenosi się do Onetu. W każdy poniedziałek o godz. 20:00, do warszawskiego studia Onetu, prowadzący Kuba Wojewódzki i Piotr Kędzierski będą zapraszać gwiazdy kina, telewizji, sportu, polityków i muzyków – postaci i osobowości, których warto posłuchać.

– Ten duet nie potrzebuje reklamy. Twórcy są gwarantem tego, czego wymagający słuchacze szukają w najlepszych produkcjach podcastowych – charyzmy, charakteru, pomysłu na rozmowę, dociekliwości i błyskotliwości mówi Sabina Lipska, dyrektor wideo w Ringier Axel Springer Polska.

– Kochamy Piotra i Kubę. Chcieliśmy od dawna z nimi pracować. Spodziewam się po panach wszystkiego… co najlepsze. Czekam na dzisiejszy odcinek, bo to będzie bardzo ważny dzień dla podcastów w Polsce mówi Bartosz Węglarczyk, redaktor naczelny Onetu.

„WojewódzkiKędzierski” dołączy do bogatej i cenionej przez słuchaczy oferty kilkudziesięciu podcastów produkowanych przez Ringier Axel Springer Polska. Audycje cieszą się ogromną popularnością – tylko w styczniu br. produkcje Onet Audio zostały odsłuchanie ponad 1 mln razy. W ofercie Onet Audio jest topowy podcast polityczny w Polsce „Stan po Burzy” Agnieszki Burzyńskiej i Andrzeja Stankiewicza, najpopularniejszy w swojej kategorii podcast „Węglarczyk o serialach” Bartosza Węglarczyka i Piotra Markiewicza, „Świat_pl” redaktora naczelnego Newsweeka Tomasza Lisa czy podcast „Raport międzynarodowy. Ukraina” Witolda Jurasza, który w kilka dni po premierze trafił do czołówki podcastów w Polsce.

Podcasty dostępne w Onecie tworzą wyjątkowi dziennikarze i osobowości, a wśród nich m.in.: redaktorka naczelna Forbes Women Aleksandra Karasińska, redaktor naczelny Buisness Insider Mikołaj Kunica, Renata Kim, dr Maciej Kawecki, Michał Broniatowski, Adam Jasser, Katarzyna Janowska, Łukasz Kadziewicz, Rafał Hirsch, Dariusz Ćwiklak, Maciej Gajek czy Wojciech Jagielski. Wśród autorów podcastów znalazła się także dziennikarka i dokumentalistka, Ewa Ewart. Jej podcast „Rozmowy ze śmiercią” to 10 niezwykłych rozmów w wyjątkowej oprawie muzycznej Zbigniewa Preisnera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *