„Dance Dance Dance” od marca w TVP2 (wideo)

Takiego programu jeszcze w Polsce nie było!!! Od soboty 2 marca w TVP2 o 20:05 Dance Dance Dance TVP! Sześć par gwiazd zatańczy choreografię do muzyki z najbardziej znanych filmów, teledysków i musicali. A wszystko to w oprawie najnowszych technologii, które zapierają dech!

Nowy taneczny show TVP2 to zapierające dech w piersiach widowisko, w którym zostaną wykorzystane najnowsze technologie. Dzięki rozszerzonej rzeczywistości łączącej świat rzeczywisty z komputerowym, widzowie przeniosą się w scenerię znaną z najsłynniejszych światowych klipów, musicali i filmów tanecznych.

Do programu zaproszono sześć duetów – wśród nich gwiazdy sportu, estrady i telewizji. Każdy występ oceni profesjonalne jury, któremu nie umknie nawet najmniejszy błąd.

Jurorami będą: Ewa Chodakowska, Ida Nowakowska Herndon i Robert Kupisz.

Taneczne show poprowadzą Barbara Kurdej-Szatan i Tomasz Kammel

 

DANCE DANCE DANCE!

Nowy taneczny show TVP2 to zapierające dech w piersiach widowisko! Dzięki rozszerzonej rzeczywistości łączącej świat rzeczywisty z komputerowym, widzowie przeniosą się w scenerię znaną z najsłynniejszych światowych klipów, musicali i filmów tanecznych. ? ? ✅

Opublikowany przez Dance Dance Dance TVP Piątek, 1 lutego 2019

 

Premierowy odcinek nowego, multimedialnego show DANCE DANCE DANCE już 2. marca, o godzinie 20:05, w TVP2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *