Od stycznia nowe emocje na kanale ID

Z początkiem nowego roku widzów stacji ID czeka kolejna dawka intrygujących opowieści! Tym razem widzowie spotkają się ze specjalnym wydziałem policji w Oklahomie, który zajmuje się niewyjaśnionymi sprawami.

 

Detektywi robią wszystko, aby rodziny ofiar w końcu zaznały zasłużonego spokoju. W tej serii programów detektyw sierżant Mike Huff i zespół doświadczonych ekspertów medycyny sądowej wraz z agentami specjalnymi poszukują nowych dowodów i otwierają zamknięte sprawy. Rodziny ofiar już straciły nadzieję, że kiedykolwiek uda się im poznać prawdę o tragicznych wydarzeniach sprzed lat. Czy detektyw Huff i jego współpracownicy postawią winnych przed sądem? Tego widzowie dowiedzą się z nowego formatu „Stare sprawy, nowe tropy”, który rozpocznie się 2 stycznia!

Emisja: środy, godz. 21.00

Już 22 stycznia wystartuje „Śledztwo na wizji”, w którym działacz na rzecz praw ofiar przestępstw John Walsh ma do spełnienia wyjątkową misję. Wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie Walsh pomaga stróżom prawa ścigać niebezpiecznych porywaczy i zbiegów. Z pomocą nowych informacji pomaga policji w poszukiwaniach zaginionych dzieci i tropi złoczyńców.

Emisja: soboty, godz. 22.00

29 stycznia na ekrany ID trafi niecodzienny program „Serce do zbrodni”. Seria odsłania kulisy miłosnych relacji, które obrały niefortunny kierunek, takich jak szczęśliwe pary, których relacje w trakcie trwania związku zaczynają ulegać zmianie, czy też kochanków, którzy znaleźli się w złym miejscu, w złym czasie. Te wzięte z życia historie opisują kulisy zmysłowych romansów z tragicznym zakończeniem.

Emisja: wtorki, godz. 22:00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *