Telekomunikacja - Telefony - Promocje

Odbierz 20% rabatu do HalfPrice od T-Mobile

Już tylko dni dzielą nas od Świąt Bożego Narodzenia. Każdemu, kto poszukuje jeszcze prezentów lub odpowiedniej kreacji na świąteczne spotkania, T-Mobile przychodzi z pomocą i zaprasza do skorzystania z 20% rabatu na zakupy w HalfPrice. Z promocji można skorzystać od 15 grudnia w aplikacji „Mój T-Mobile”.

 

Trwają ostatnie przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia, a temat ten jest najczęściej poruszanym na różnych spotkaniach – czy to wśród znajomych i przyjaciół, czy nawet podczas spotkań zawodowych. Nieodłącznym elementem tego okresu są także prezenty. Dla tych, którzy jeszcze nie mają pomysłu na idealny upominek dla kogoś bliskiego lub dla siebie, w T-Mobile mamy wyjątkową ofertę aż 20% rabatu do HalfPrice na wybrany produkt. To doskonała okazja, by spośród asortymentu wielu znanych marek wybrać coś, co wywoła uśmiech na twarzy obdarowanej osoby.

Znane marki z rabatem od T-Mobile

Oferta dostępna jest w aplikacji „Mój T-Mobile” w sekcji „Benefity” od 15 do 23 grudnia. Z rabatu można skorzystać w serwisie https://www.halfprice.eu/pl/ lub w sklepie stacjonarnym. Kod obniża o 20% cenę najdroższego produktu w koszyku i – co ważne – działa również na produkty przecenione (ale nie łączy się z innymi kodami rabatowymi i promocjami). Zniżka może być wykorzystana przez osoby będące uczestnikami programu lojalnościowego KLUB HalfPrice lub CCC.

Z oferty mogą skorzystać klienci posiadający oferty: Postpaid (T, T DATA, Rodzina), Prepaid (GO!, Frii), Mix (Frii Mix), MagentaBiznes, Magenta Biznes Internet, Jump proFirma, Data Jump ze zgodą na „Partnerzy Marketing”.

Więcej informacji można znaleźć w regulaminie dostępnym na stronie https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/dobrze-ze-jestes.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *