Odbierz 25 GB na 25-lecie T-Mobile Polska

16 września, mija dokładnie 25 lat od powstania naszej sieci – wtedy jeszcze pod nazwą Era GSM. To dla nas wyjątkowa chwila, a zatem i prezent z okazji Happy Fridays powinien taki być. Dla naszych klientów przygotowaliśmy więc pakiet gigabajtów – duży i okrągły jak sama rocznica: 25 GB na 25-lecie T-Mobile Polska. Świętować urodziny z naszymi klientami chcemy jak najdłużej, dlatego tym razem prezent można aktywować w aplikacji „Mój T-Mobile” lub SMS-em aż przez dwa tygodnie – od 16 do 30 września.

 

Technologie, które w 2021 roku są już codziennością, w 1996 roku stanowiły przełom w polskiej telekomunikacji. Pierwsze połączenie w standardzie GSM wykonane w naszej sieci telefonem cyfrowym Ericsson GH388 było wówczas milowym krokiem w rozwoju łączności mobilnej nad Wisłą. Od tego czasu rozwiązania technologiczne znacząco się rozwinęły, ale jedno pozostało niezmienne. Łączymy ludzi codziennie, gdy tylko tego potrzebują – podczas wakacji, gdy chcą przesłać rodzicom zdjęcie, gdy przechodzą przez rozmowę rekrutacyjną w formie wideokonferencji, a także kiedy wspólnie z cała rodziną oglądają ulubiony serial. Dlatego przygotowaliśmy dla naszych klientów pakiet 25 GB – by mogli pozostać w kontakcie z bliskimi, pracować, uczyć się, rozwijać i… świętować z nami 25. urodziny J.

Jak odebrać jubileuszowy prezent?

Bonus można odebrać od 16 do 30 września, do końca dnia. Jest on dostępny w aplikacji „Mój T-Mobile”. Inną metodą aktywacji jest wysłanie wiadomości SMS na nr 80800 o treści „HF”. Po zleceniu uruchomienia pakietu zostanie on włączony w ciągu 72 godzin. Z promocji skorzystać mogą klienci oferty MIX, na kartę oraz ci posiadający abonament w T-Mobile. Paczkę gigabajtów można wykorzystać do końca kolejnego cyklu rozliczeniowego i przez cały kolejny miesiąc w przypadku abonamentu, zaś w MIX-ie i ofercie na kartę – w ciągu 30 dni od aktywacji.

Więcej informacji o naszej cyklicznej akcji „Happy Fridays” można znaleźć na stronie https://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/happy-fridays.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *