Odbierz bezpłatny pakiet 3 GB od T-Mobile na Happy Fridays

Przedłużająca się zima potrafi zmęczyć pogodą, niesprzyjającą aktywnemu spędzaniu czasu. Ale nic straconego! Bo to w końcu dobry moment, by oddać się innym rozrywkom, takim jak ulubione seriale, filmy rozgrywające się w scenerii słonecznego południa czy po prostu pogawędki ze znajomymi bez wychodzenia z domu. A może… mały trening online, nim ruszymy na podbój wiosny? W tym wszystkim może pomóc dostęp do internetu, dlatego w najnowszej edycji Happy Fridays przygotowaliśmy bezpłatny pakiet 3 GB, który klienci indywidualni T-Mobile mogą odebrać w prezencie od 18 do 22 lutego w aplikacji „Mój T-Mobile”.

 

Ćwiczenia z instruktorem online, nauka języka przed wakacyjnym wyjazdem czy nadrabianie hitów oscarowych przed tegorocznym rozdaniem nagród – sieć pozwala nam spędzać czas na wiele sposobów. Właśnie dlatego dla naszych klientów przygotowaliśmy w tej odsłonie Happy Fridays prezent w postaci bezpłatnego pakietu 3 GB na krajową transmisję danych. Można go wykorzystać na dowolny sposób, umilając sobie zimowe dni i wieczory.

Odbierz pakiet w jedną chwilę

Aby otrzymać bezpłatne 3 GB internetu, należy między 18 a 22 lutego zalogować się do aplikacji „Mój T-Mobile” i aktywować prezent. Usługa zostanie uruchomiona w ciągu 72 godzin od przyjęcia zlecenia. Bonus można wykorzystać na terenie kraju. Oferta obejmuje zarówno klientów abonamentowych T-Mobile (T, T DATA), jak i osoby korzystające z oferty na kartę (GO!, Frii, Hot, Happy) lub MIX (Frii Mix). Dodatkowy pakiet będzie można wykorzystać przez 7 dni od momentu aktywacji w przypadku ofert na kartę i MIX oraz do końca cyklu rozliczeniowego dla klientów posiadających abonament.

Więcej informacji o naszej cyklicznej akcji „Happy Fridays” można znaleźć na stronie: https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/happy-fridays.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *