Telekomunikacja - Telefony - Promocje

Odbierz zniżkę na fotokubki CEWE od T-Mobile

Podobno obraz wart jest więcej niż tysiąc słów. Dla osób, które poprzez jeden podarunek chciałyby ukochanej osobie powiedzieć o wielu uczuciach, mamy więc specjalny prezent. W ramach najnowszej odsłony Happy Fridays klienci indywidualni T‑Mobile będą mogli odebrać 15% zniżki na fotokubki CEWE. Bonus jest dostępny od 28 stycznia do 1 lutego w aplikacji „Mój T‑Mobile”, a spersonalizowany upominek będzie można zamówić do 7 lutego.

 

Walentynki to świetna okazja, by docenić osoby, które kochamy. I choć mówi się, że to dzień zakochanych, to tak naprawdę jest to dobry powód, by miły gest sprawić osobom, na których nam po prostu zależy – niezależnie od tego, czy będzie to druga połówka, mama, czy najlepszy przyjaciel. Dla tych, którzy chcą przekazać swoim bliskim uroczy drobiazg przygotowaliśmy prezent, umożliwiający stworzenie spersonalizowanego podarunku. Klienci T‑Mobile mogą skorzystać z 15-procentowego rabatu na fotokubki CEWE, dzięki czemu będą mogli obdarować takimi miłymi pamiątkami każdą bliską ich sercu osobę.

Zgarnij rabat i stwórz swoją kompozycję

Kod zniżkowy można odebrać od piątku 28 stycznia do wtorku, 1 lutego do końca dnia w aplikacji „Mój T‑Mobile”. Na zastanowienie się, które zdjęcia umieścić na kubkach, nasi klienci będą mieli jednak więcej czasu – rabat można wykorzystać do 7 lutego włącznie. Dzięki temu użytkownicy będą mieli pewność, że spersonalizowany prezent dotrze jeszcze przed walentynkami. W celu realizacji promocyjnego zamówienia należy wejść na stronę https://www.cewe.pl/fotoprezenty/na-napoje.html. Prezent można wykorzystać na dowolną liczbę fotokubków.

Oferta dotyczy zarówno klientów abonamentowych T‑Mobile (T, T DATA, RODZINA), jak i osób korzystających z oferty na kartę (GO!, Frii, Hot Happy) lub MIX (Frii Mix).

Więcej informacji o naszej cyklicznej akcji Happy Fridays można znaleźć na stronie: https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/happy-fridays.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *