Odkodowane knały Disney Channel HD, Disney Jr. i Disney XD w PROMAX

Pierwszy czerwca to jeden z fajniejszych dni w ciągu całego roku. W PROMAX ten wyjątkowy miesiąc zaczynamy od rozkodowania, aż 3 kanałów: Disney Channel HD, Disney Jr. oraz Disney XD.

 

 

Zaglądajcie na nasz profil na FB https://www.facebook.com/PROMAX.wlkp lub stronę www, to na pewno go nie przegapicie.

Disney Channel jest kanałem familijnym, adresowanym do dzieci i ich rodzin, gdzie można oglądać popularne seriale, jak: BIA

Disney Junior to kanał dla przedszkolaków oraz ich rodzin, oferujący programy edukacyjne i tematyczne dla dzieci w wieku 2-7 lat. Poprzez swoje seriale i programy Disney Junior zachęca dzieci do zabawy oraz nauki, koncentrując się na takich zagadnieniach jak podstawy matematyki, umiejętności językowe, zdrowe odżywianie i styl życia, interakcja społeczna czy rozwój emocjonalny. Disney Junior daje dzieciom prawdziwą radość dzieciństwa, zachęcając je do śmiechu, śpiewu, tańca, a przede wszystkim do zabawy.

Disney XD jest kanałem skierowanym głównie do chłopców w wieku od 6-14 lat, poszukujących nowych doświadczeń, dążących do samorealizacji, lubiących wyzwania, zainteresowanych sportem, przygodami, humorem. Disney XD prezentuje fascynującą mieszankę programów typu live-action oraz seriali animowanych. Wśród propozycji programowych kanału znajdują się również filmy oraz krótsze formy telewizyjne przedstawiające programy z udziałem widzów kanału.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *