Odkodowany cały Pakiet Premium Filmbox w sieci Elsat!

Pakiet Premium FILMBOX został w sieci Elsat Odkodowanym Partnerem Miesiąca i będzie odkodowany dla wszystkich Abonentów aż do 31 października 2021 roku.

 

Pakiet Premium Filmbox to aż siedem wspaniałych kanałów filmowych:

 

 

Spośród filmowych propozycji Pakietu Premium Filmbox na październik szczególnie polecamy:

KOD DEDALA – trzymający w napięciu, dzięki świetnie skonstruowanej fabule i intrydze, film, w którym nic nie dzieje się bez powodu.

Dziewięciu tłumaczy, zatrudnionych do przetłumaczenia długo oczekiwanej, ostatniej książki bestsellerowej serii, zostaje zamkniętych w luksusowym bunkrze. Kiedy pierwsze dziesięć stron tajnego rękopisu pojawia się w Internecie, staje się pewne, że złodziej jest jednym z nich.

Emisja: Filmbox Premium HD, sobota, 2 października, godz. 21:00

OSIRIS CHILD – porucznik Kane od lat pełni służbę na odległej planecie, gdzie mieszka z córką, która nigdy nie widziała Ziemi. W miejscu, w którym żyją, przeprowadzane eksperymenty wymknęły się spod kontroli, w wyniku czego zaczęły rozmnażać się potwory. Generał podejmuje decyzję, by zniszczyć całe życie na planecie. Kane ma zaledwie 24 godziny, aby ocalić siebie i swoją córkę.

Emisja: Filmbox Premium HD, piątek, 8 października 2021, godz. 21:00

WIWARIUM – Nagrodzony w Cannes film, który dosadną metaforą oddaje ducha współczesnych młodych ludzi.

Młodzi narzeczeni, Gemma i Tom, poszukują swojego pierwszego wspólnego lokum. Jednym z oglądanych miejsc jest dom położony na surrealistycznym przedmieściu. Dziwaczne miejsce nie przypada parze do gustu, jednak, gdy próbują wydostać się z osiedla, okazuje się to niemożliwe.

Emisja: Filmbox Premium HD, sobota, 16 października 2021, godz. 21:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *